Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy feladatot kaptam hogy 45 perc elteltével 2 zene számot kell lejátszanom úgy hogy 10 perc után automatikusan lekapcsol a zene! Ezt először ügyesen megoldottam egy Windows feladatütemező és egy kis Batch programozás segítségével! Ám az utóbbi időben szükségessé vált egy JavaScript vagy PHP alapon ezt megoldanom! Én javaslatokat és praktikákat várok hátha nagyban tudná segíteni a munkámat! Előre köszönöm!

2017. ápr. 21. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Igazából csak egy google keresést kéne megereszteni.
2017. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom a Google a barátom csak kíváncsi voltam itt a GyK-n is kaphatok segítséget!
2017. ápr. 21. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:

"Én javaslatokat és praktikákat várok"

Legalább ne hazudnál. Ha tényleg ezt akarnád, már a Google-lel régen választ kaptál volna. De neked az kell, hogy valaki megírja helyetted.

2017. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
írj rám nem leszek kretén el mondom hogy kell.
2017. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mielőtt még jöttök azzal, ne mert gányolok. Megtanultam azóta normálisan. Viszont a többieknek nem segítek! És nyugodtan pontozzatok le ezért :)
2017. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kokkerka, aki azóta megtanulta :D :D :D

Beszarok a röhögéstől.

2017. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem szoktam Stack Overflow-on nézelődni és más egyéb de akkor elfogadom hogy nem érkezett válasz! Nem pontozok le senkit mert kaptam választ az pedig a Google....
2017. ápr. 22. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..


Szia! Az az probléma, hogy a webfefjlesztés egy nehéz szakma és 2 mondatban nem lehet megválaszolni, de azért igyekszek. Még csak haladó vagyok úgyhogy ha hülyeséget elnézést érte.


45 percenként kellene lejátszani egy zenét. ez könnyű, a lejátszás megkezdése előtt megnézed a time() fg-vel az időbényeget, hozzá adsz 45 percet (másodpercben) és adatbázis kapcsolatba mented. Majd lekérdezed php-val mysql-ből úgy, hogy küldesz egy ajaxos kérést pl checkplay. A callback funckcióval meg hallgatózol mit mind a php fájl, és az alapján jársz el javascriptben. Javascriptben lejátszókat még nem néztem, de szerintem a html5 megoldás lehet. Szólj ha segítség kell szívesen segítek, nem úgy mint a többi okoskodó. Üdv

2017. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves #6.

Papírt ne felejts el vinni a wc-re :)

2017. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!