Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatika emelt szintű...

2105as kérdése:

Informatika emelt szintű értettségi feladat megoldás közben akadt egy egyszerű kis problémám, nem egyezik meg a mintával megfelelően, hogy is van?

Figyelt kérdés

2014 májusi érettségi (ipv6-címek)


2. Határozza meg és írja a képernyőre, hogy hány adatsor van az állományban!


Nekem 375 adatsort ír ki , illetve az interneten is néztem egy videót ezzel kapcsolatban és a a videóban is 375 jött ki, ezzel szemben a minta ezt írja :


2. feladat:

Az állományban 372 darab adatsor van.


Ez elírás, vagy én is és a videó készítője is hibázott?


2017. máj. 1. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnyitod a fájlt egy szövegszerkesztővel és megnézed hány sor van benne...

Mi olyan magic ezen?

2017. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Sem elírás, sem hiba - vagy legalábbis nem programozási. Talán értelmezhetnéd a „Minta a szöveges kimenetek kialakításához” kifejezést: Nem a kész eredményt írták oda, hanem bemutatták, hogy ilyesféleképpen kell kinéznie a kimenetnek, csak éppen a feladatból kiolvasható adatokkal.


El tudom képzelni, amikor már nem érettségi feladatokat oldasz meg, hanem mondjuk egy céghez jelentkezel, de az önéletrajz-mintában „Példa Pál” szerepel a neved helyén, téged meg Marcali Bercinek hívnak. Gondolom, a körmödet is lerágod majd az izgalomtól, hogy vajon a minta készítője hibázott a szerkesztésben, vagy a szüleid a névadáskor...

2017. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!