Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vélemények, esetleg tapasztala...

Vélemények, esetleg tapasztalatok erről képzésről, szakmáról? Www.Ruander.hu/webfejleszto-tanfolyam. Html

Figyelt kérdés
Érdemes lehet a heti 4 alkalmi képzést választani és így akár 2 hónap alatt elvégezni a tanfolyamot vagy ez túl gyors tempó lehet hozzá?

2017. máj. 8. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már itt elbukott:

"WEBSZERKESZTÉS - ADOBE DREAMWEAVER CS6"


Normális webfejlesztő nem dolgozik wysiwyg programmal. Még akkor sem, ha történetesen a Dreamweaver azért több annál. Eleve egy normális keretrendszert használva a design amúgy is template fileokban van, aminek a szintaxisát a Dreamweaver nem ismeri.


Ezzel a tanfolyammal használható tudást minimálisat fogsz kapni. Vérpistike meg van elég, nem kell több.

Egy CMS rendszert használatához nem kell tanfolyam, Drupalt programozni meg nem itt fogsz megtanulni.

2017. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval


Webfejlesztés nem úgy kell elképzelni, hogy összekattintgatjuk és készen van. Sokkalta bonyolódtam az egész. Sőt logikailag 2+1 részre kell bontani:


- FontEnd ez lényegében amit látsz, és ha jobb-klikk -> forráskód megtekintése amit látsz. Ez mind a FrontEnd. JavaScript, HTML, CSS. De persze számos eszköz áll rendelkezésre: Webpack csomagoló, Vue framework, Angular és sorolhatnám.


- BackEnd. Ide sorolhatóak a Szerver oldali dolgok, amiket te magad már nem látsz, csak egy végeredményt. Ide sorolhatóak a PHP anyagok, adatbázis kapcsolatok, program logika és így tovább.

Biztos hallottál már a OnePage kifejezésről, ahol egy oldal újra betöltés nélkül barangolsz. Ott is van backend! Csak háttérben kommunikál.


És van a +1 elem, amit azért a relatívan a BackEnd-hez sorolható. Azért egy weboldal is megtud lenni nélküle, de ez elég ritka. :) Ez nem más mint az Adatbázis. Ezt is meg kell tervezni, SQL-t írkálni avagy ORM-et használni.


Tehát amit maga az user lát, az a webfejlesztésnek egy 10%-a csupán.

2017. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Én igazából az időt keveslem, és erősen kétlem, hogy az olyan ígéretek, mint

"Dinamikus weboldalak készítésére komoly cégmegbízásokhoz"

vagy

"Webprogramozás magabiztos haladó szintű használatára"

megállna egy ilyen tanfolyam után.


A tematika olyan sűrű, és annyi mindent próbál átadni, ami 182 órában képtelenség. Maximum a statikus oldalak elkészítéséig lehet ennyivel eljutni, de hogy haladó backend? azt erősen kétlem.

Amellett egyébként, hogy baromi drága, ezt a tudást az internetről is össze lehet szedni, ha valaki elég kitartó.

Én azt javaslom, hogy pattintsd le a tematikát az oldalról, és annak alapján keresd meg az ingyenes tananyagot a neten. Rengeteg videós tutoriált is találsz ha ügyes vagy.

2017. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DiscoPartisan válasza:

A pofám leszakad a Ruandertől! Ez a véleményem.

A profitmaximalizálás érdekében olyan - pl. biztonsági őrből átképzett - "tanárokat" is alkalmaznak, akik nemhogy nem tanárok, de weboldalt sem készítettek soha.

Sokkal inkább arra gyúrtak rá, hogy szemrebbenés nélkül hallgassák a reklamációt, mint valamilyen szakmára.

2019. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Photoshopping válasza:

RUANDER? VÉLEMÉNYEM: RETKES SZAR!

Kábé 2 órával járt előttünk a "webddesigner" tanár.

Idő előtt abbahagytam, visszakértem az árát; annyi a becsületükre legyen mondva, hogy vissza is adták.

2020. febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!