Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi annak a programnak a neve?...

Mi annak a programnak a neve? Vagyis valami skript, az is lehet, hogy jáva de hogy keressek rá?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy itt kérdezek de a lényeg az, hogy megtudjam mi a neve? Mert azt nem tudom és így nehéz rákeresni. Vagyis a weblapoknál oldalt megjelennek ilyen kis ablakok egymás alatt, facebook, twitter, stb. Ezek linkként funkcionálnak. Hasonlót szeretnék csinálni de nem tudom név nélkül, hogy merre keressek. Köszi minden segítséget.
2017. jún. 4. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
share button
2017. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Már egy napja próbálok rájönni. Itt kellett volna kezdenem. Még egyszer köszi. Gábor
2017. jún. 4. 16:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Már találtam is egy html be beilleszthetőt. Csakhogy a table után ha berakom a div részét akkor nem a weblap mellett jelennek meg az ikonok hanem fölötte egymás mellett vízszintesen. Oda hogy tudom beilleszteni. a dív rész sima link két van megadva.</div>
2017. jún. 4. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
CSS.
2017. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi közben rájöttem.
2017. jún. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!