Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelvnek...

Melyik programozási nyelvnek van legnagyobb jövője munka szempontjából? (Budapest és környéke)

Figyelt kérdés

Az alapok már megvannak, tehát nem teljesen új számomra a programozás és az informatika bizonyos területei. Csináltam egyszerűbb dolgokat már mint pl, login system létrehozása PHP-val, javascriptel interaktív weboldalak készítése, Pythonnal TCP client/server, UDP client létrehozása (ezt azért mert érdekel az ilyen pen test/hálózatbiztonság-hackeres része is az informatikának), de Java-val már egyszerűbb mobilalkalmazást is össze tudtam rakni, na nem kell semmi komolyra gondolni...ja meg javascriptel binary search algoritmust is használtam már. Leginkább khan/codecademy/udemy és hasonló helyekről szedtem össze a tudást.


Melyiket érdemes jobban elmélyíteni?


Persze valószínűleg suli lesz a dologból, de szeretek magamtól is foglalkozni a dologgal, ami úgy gondolom kell is egy ilyen gyorsan fejlődő területen.


Köszi



2017. szept. 11. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Oh, meg még annyit, hogy nem rég kezdtem el a C#-ot a "C# mesteri szinten 21 nap alatt" könyvből".
2017. szept. 11. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindet.
2017. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Budapesten nem nagyon szoktak a legújabb technikákkal próbálkozni. Pl.: Google elkezdte támogatni a Kotlin nyelvet, ami több szempontból jöbb Android fejlesztésre, mint a Java. Magyarországon még sem hallotam senkiről sem aki használná.


A nyelv a fontos ... egy jó programozó pár nap alatt bele tud tanulni egy új nyelvbe.


"Melyik programozási nyelvnek van legnagyobb jövője munka szempontjából?"


Attól függ, hogy mit akarsz csinálni. Minden nyelvel lehet sokat keresni, ha ez érdekel. Még a mai napig el tudsz helyezkedni Pascallal is :D

Még ne ezen izgulj...

2017. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a nyelv a fontos*
2017. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsit hazabeszélek a saját szakmámhoz :)


ABAP

ABAP for HANA

+ HTML5 + Java

2017. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oh, ABAP-ról még nem is hallottam :D, időközben viszont úgy döntöttem a C#-ot fogom egyelőre jobban megközelíteni, azzal is sok jó dolgot lehet csinálni, még ha később nem is ezt fogom használni de a dolgok logikájának megértéséhez úgy hallottam akármelyik jó.


Köszi a válaszokat, ha esetleg vannak még tanácsaitok szívesen hallgatom :D

2017. szept. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!