Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol keressen munkát egy...

Hol keressen munkát egy jelenleg is tanulmányait folytató Java programozó? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sok helyen körülnéztem az interneten, de szinte sehol sem találok diákoknak Java programozói állást, pedig megvan a kellő tapasztalatom és tudásom, de akkor is diplomát kérnek... sajnos nem vagyok ázsiai, hogy 20 évesen legyen :D


Esetleg ki tudna ajánlani egy BME-VIK elsőévesnek egy ilyen állást?

Vagy egyáltalán keressek-e, van-e rá esély, hogy találok?



2012. dec. 26. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Junior java programozói munkákat szoktak hirdetni, azoknak kéne utána nézni.


(Amúgy nem kell ázsiainak lenni ahhoz, hogy 20 évesen diplomád legyen, csak jó időben kell születni és nem szabad elcsúszni.)

2012. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
diákszövetkezet. máshogy konkrétan nem is fognak alkalmazni
2012. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 iostream ***** válasza:
0%
Utolsó hülyeség, rengeteg helyen fogadnak gyakornokokat. Az más kérdés, hogy ha elsőéves vagy (nappalin gondolom), akkor nincs túl sok időd, csak ha nagyon jól csinálod a dolgokat. Heti 4 napot el szoktak várni minimum.
2012. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az a tárgy, amire a legtöbbet kell tanulni az nekem nagyon egyszerű, hisz tudok programozni :D

Ezért van egy kis szabadidőm, de nem 4 nap egy héten :0

Én ilyen napi 4 órára gondoltam, vagy most januárban 8 órasra.

2012. dec. 26. 12:00
 5/5 anonim válasza:
38%
Én eddig azt hittem, hogy a VIK-en matekot kell a legtöbbet tanulni.
2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!