Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit a legjobb tanulni egy...

Mit a legjobb tanulni egy programozónak?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem arról fog szólni, hogy mivel lehet a legtöbbet keresni :D Szeretem a webfejlesztést, eddig pár front endes projectet csináltam egyetem mellet. Persze programozást tanulok, ezért lazán lehetnék back endes vagy akár full stackes, ha nagy leszek :D


Viszont komolyabban bele ásnám magamat egy magasabb tudást igénylő témába is. Pl.: Egy ismerősöm machine learninggel foglalkozik szabadidejében és megtetszett.


Igazából teljesen mindegy, hogy mit írtam az első 2 bekezdésben :D A kérdésem az lenne, hogy érdemes több technológiában kirpóbálnod magadat, csak azért mert sok dolog érdekel vagy csak választanod kéne egy dologot.


Pl.: Az android fejlesztés is érdekesnek tűnik, de valahogy nem akarok azzal foglalakozni, max kipróbálni magyar benne. Ez felesleges lenne?


Ahogy az angolok mondják nem akarok egy "Jack of all trades, master of none" lenni.



2017. okt. 26. 19:45
 1/1 Dongaben ***** válasza:
Az "Ipar 4.0", amire most nagy kereslet van, és elég érdekes is. Az ismerősöd is ilyesmivel foglalkozik. A robotgépek programozása, amire gondolok. Nem olyan "Hagyjukmár" téma, mint elsőre hangzik.:)
2017. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!