Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a "jobb" a c#, vagy a...

Melyik a "jobb" a c#, vagy a java?

Figyelt kérdés
Melyik a piacképesebb, melyiket keresik jobban, melyiket miért keresik?
2017. okt. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Az a jobb amelyiket jobban használod. Meg az sem mindegy hogy mit akarsz fejleszteni és milyen platformra.
2017. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A C# a jobb.
2017. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"melyiket miért keresik?"


1# A kérdező pont arra kíváncsi, hogy mit lehet kezdeni a 2 nyelvel és melyik a keresetebb.


Tökéletesen példáját adtad a haszontalan válasznak :)

(Tudom, én is)

2017. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, a két nyelv nagyban hasonlít (ami ott kezdődik, hogy a C# a Microsoft saját fejlesztésű Java-jaként indult), és szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy erős konkurenciái egymásnak, mivel a felhasználási területük is erősen egybevág. Keresettnek mindkét nyelv nagyon keresett, a elgkeresettebb nyelvek között van. Talán a C# az ami egy picit "nagyobb spektrumon" mozog, a .NET-et igyekeznek minden létező területre kiterjeszteni, az asztali alkalmazásoktól a webszervereken át a mobil fejlesztésig mindenhova próbálják beférkőztetni. A Java pedig alapvetően egyik fő erényeként viseli a platformfüggetlenséget, és szintén gyakorlatilag bárhol alkalmazzák. A két nyelv közül én a helyedben tényleg azt választanám, amelyik jobban tetszik, mert piaci szempontból nagyjából egyenlő felek.
2017. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 28. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A C# a Microsoft szarja, messze elkerülendő. Inkább Java, de méginkább Python, mert azok legalább platformfüggetlenek.
2017. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tehetek egy javaslatot, azoknak a véleményére adj, akik egyik nyelvvel szemben sem elfogultak, a Java vc C# ellentétek pont olyan hevesek mint mondjuk az Apple vs Android, vagy a konzol vs PC ellentétek :D Mindkét oldal tagjai hevesen szarozzák a másikat, sokszor bármi objektív alap nélkül. Szóval legjobb a pártatlan, de legalábbis objektivitás keretében nyilatkozó emberekre hallgatni.
2017. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!