Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelv...

Melyik programozási nyelv most a No 1, legfelkapottabb?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, h régen volt egy nyelv a Delphi. Annak idején, hirtelen mindenki ezt istenítette. Egy-két év múlva meg már mindenki temette. Szóval melyik most az az Objektum Orientált programozási nyelv, ami most sláger?

2017. okt. 30. 17:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtam be a googlebe és kidobta: "most popular programming languages".


A választ nem írom le, mert te is megtudod nézni...

2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Van nehany lista, attol fuggoen hogy mit mernek:

[link]

[link]


JavaScript ami szerintem kifejezetten nyari slager most szerintem, aztan majd meglatjuk.

2017. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2# Csak a Github pushok alapján allították össze a 2. linkben szereplő listát ... és a CSS mióta "programming language"? Mert a lista szerint az :D
2017. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3: "Csak"? Szerinted abszolut semmi koze a legnagyobb verziokezelo push-szamainak a nepszeruseghez?


Nyilvan amikor statisztikakrol beszelunk, akkor fontos tudni hogy ezek valamilyen statisztikak...


Az pedig hogy GitHubra gyakran pusholnak CSS nyelven programozok, szerintem abszolut relevanssa teszi ebben a kontextusban.

Ezen kivul pedig a CSS is Turing-teljes, vagy nem tudom nalad milyen feltetele van a programozasi nyelven ezen kivul:

[link]

2017. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"Ezen kivul pedig a CSS is Turing-teljes"


A CSS lehet, hogy turing teljes (már ha az) csak éppen NEM PROGRAMOZÁSI NYELV.

2017. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
#5: Mitol lesz szerinted valami programozasi nyelv?
2017. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Lol A CSS nem programozó nyelv :D Ezt írtam be a googlebe: "is css a programming language"


ezt dobta ki a google kiemelt dobozban:

"Cascading-Style Sheet or CSS is not a programming language. It is a mark up language used with HTML to design the user interface of a website (the style is applied to the mark up language through out the same sections of similar parts)."


De nyugodtan keress rá te is... még nem találkoztam sekivel sem aki azt mondaná, hogy az .

2017. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#7: Rakerestem. Programozasi nyelv az, ami Turing teljes[1]. A CSS Turing teljes[2]. Tehat a CSS egy programozasi nyelv.


Vagy azon akarsz vitatkozni, hogy miert tette ra a GitHub a push-ok statisztikajara? El kellett volna rejteni ezeknek a fejlesztoknek a munkajat? Vagy konkretan a Programming Languages felirattal van bajod?


[1] [link]

[2] [link]

2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha megnezed a linket amit küldtél, azért vonakodva mondták, hogy tuning képes :) és persze csak random fejlesztők mint te és én.


A css-t soha sem tervezték programozó nyelvnek és nem is az ... keress rá arra.

2017. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nem tudsz kovetkezteteseket levonni az olvasott informaciobol, olyan fejlesztokre is szukseg van aki csak masolni tud.


"Vonakodva mondtak"? Igen vagy nem? Igen. Koszonom, ennyi.

2017. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!