Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók! Tudnátok nekem...

Programozók! Tudnátok nekem válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Először is arra lennék kíváncsi, hogy a ti munkahelyeteken miféle elvárások vannak? Milyen tapasztalotok vannak az első pár hónapról?

Valamint arra volnék kíváncsi, hogy melyik programozási nyelvet használják legfőképp?

Legvégül pedig arra volnék kíváncsi, hogy hogyan tanultátok meg a legkönnyebben az adott programnyelvet? Hogyan igyekeztetek gyakorolni, mikor még tanultátok?



2017. okt. 27. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

A munkát el kell végezni. Kb ennyi elvárás van. Kötelező túlórák nincsenek, csak ha sprint végén szarul áll a csapat, akkor nincs mese, bent kell maradni. De ez a ritkább eset.


Első pár hónap? Kérdezz sokat. Ne félj kérdezni. És bátran vállalj magadra feladatot, úgy tudod a legkönnyebben elsajátítani a rendszert.


Én legfőképpen javat, illetve javascript és sql.


Könyvek, tutorialok, videók. És saját projekt. És sok elmélkedés, hogy mi hogyan is van a nyelvben és miért. És merre lehetne még menni.

2017. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!