Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Idén érettségizek, programozó...

Idén érettségizek, programozó a célom. Az rendben van, ha így érzem magam?

Figyelt kérdés
Évek óta érdekel a programozás, szeretem is csinálni. Idén érettségizek ebből is többek közt, és elég könnyen megtudom csinálni az érettségi feladatokat (tudom, hogy nem igényelnek túl sok tudást, nem kell leírni). Jövőre programtervezői egyetem a célom, de ha 2-3 napig nem foglalkozom több órát programozással, akkor erős bűntudatom van, hogy semmit nem teszek a jövőbeli sikeremért. Ez rendben van így szerintetek, kell is ilyen komolyan vennem, vagy túlreagálom?

2017. nov. 3. 14:35
 1/7 anonim válasza:
88%
rendesen programozni egyik egyetemen se tanítanak meg max egy iránymutatást adnak, úgyhogy ha jó akarsz lenni benne akkor magadtól kell gyakorolnod napi szinten, és nem csak néhány órát
2017. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
nerd spotted
2017. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én azt nem értem, hogy hogy tudsz meglenni 2-3 napig programozás nélkül? Én még nyaralásra is vittem a laptopot, mert az alvásigényem kevesebb, és valahogy el kell ütni az időt, míg a másik durmol. :)
2017. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tudod hogy az érettségi feladatok nem igényelnek túl sok tudást, akkor minek említetted meg? Én arra egy szót nem tanultam.
2017. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El tudom ütni az időt azért máshogy is :D Azért írtam le, mert azért nem egy programozás-érettségi szinten vagyok, hogy ilyeneken problémázzak, szóval nem az érettségi miatt izgulok, hanem az utána következőkért. Köszönöm a válaszokat, első sorban a másodiknak!
2017. nov. 3. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha 2-3 napig nem foglalkozom több órát programozással, akkor erős bűntudatom van"


Ezek szerint sokat programozól gimisként :D hogy hogy csak az érettségi szinten vagy még?


(Nem baszogatás, nem lehúzás .... Gimisként nagyon jónak hangzol, csak kíváncsiságból kérdezem)

2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, csak most olvasom a legutolso válaszodat.
2018. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!