Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Reális hogy egy 5 hónapos...

Reális hogy egy 5 hónapos intenzív képzés használható junior fejlesztői tudást adjon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 08:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
értem. Hát néha tényleg úgy érzem, hogy nincs semmi kitörési lehetőség ebből a nyomorúságos életből...
2017. nov. 12. 13:01
 12/21 anonim ***** válasza:

Lol most mondtam, hogy lehetséges csak nagyon nehéz lesz ... erre továbbra is itt sajnáltatod magad.


Igen ha nem próbálod meg, akkor lehetetlen. Bill Gates nem fog becsöngetni az ajtódon és ingyen oktatást plusz munkát ajánlani, mert az interneten sajnáltatod magad.

2017. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Csak tudod egy milliót nem szívesen dobok ki az ablakon ha nincs értelme. Pláne úgy hogy van már két szakmám, és egyiket se szeretem...
2017. nov. 12. 13:38
 14/21 anonim ***** válasza:

És ha elkezdenél otthon programozni? Munka mellet napi 4-5 órát? Ha bírod a sok tanulást és gyakorlást és mondjut tetszik a szakma vagy éppen a pénz motivál ... akkor később mindent bele adhatsz....


Nem kell a következő 5 hónap alatt megtanulnod.


Az a lényeg, hogy ne menj el ezekre a magyar bootcamp képzésekre. Minden normális programozó azt mondja, hogy baromság.

2017. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
6kor kelek és este fél 9-re talán haza esek a munkából, munka mellett nincs napi 4-5 órám programozgatni.
2017. nov. 12. 14:03
 16/21 anonim ***** válasza:
Így is látok 2 órát plusz akármennyi időd van hétvégén...
2017. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tudom 3 óra, de az az 1 óra kell fogmosás, mosás, kitudja mire...
2017. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha van 1 milliód, miért nem kezdesz inkább valami vállalkozásba?
2017. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mert ennyiből ugyan mibe lehet bele kezdeni, aminek nem telített a piaca, és nincs garantált bukásra ítélve. Költői kérdés persze, ha tudnám, csinálnám.
2017. nov. 12. 19:22
 20/21 anonim ***** válasza:
Reális, feltéve hogy mondjuk van legalább egy villamosmérnöki diplomád, méginkább mérnökinfomraitkus VAGY legalább tudsz programozni egy másik nyelven :D de ha pl. targoncás vagy és azt hiszed 5 hónap és dől a lé, sok sikert! :D
2017. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!