Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha meg tudok csinálni egy...

Ha meg tudok csinálni egy Flappy Bird másolatot akkor készen állok egy junior Android fejlesztő pozícióra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Androidra fejlesztetted?


Egyébként a flappy birdsnél kevés egyszerűbben leprogramozható játék van.

2017. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom ... nem egy nagy dolog és több ezer ember megcsinálta már brahiból. Pont ezért kérdeztem.
2017. nov. 16. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz csinálni egy jó másolatot, akkor jó eséllyel junior szinten vagy.
2017. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát de mi alapján? Flappy birds kb nyílt forráskódú, tutoriálok vannak belőle. Ha specifikáció alapján meg tud csinálni egy flappy birds bonyolultságú játékot, az az, ami szerintem már valami.
2017. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem arra értettem, hogy ha copy-paste-tel csinálja meg, hanem hogy ha magától meg tudja írni.
2017. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Bocsi, de a Flappy Bird az még nagyon kevés.
2017. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor tudnátok mondani egy olyan egyszerű applikációt ami már megugraná a szemetekben a junior szintet?


Még abban a fázisban vagyok, hogy már elkészített appokat másolok le ... még nem nagyon foglalkozok az egyediséggel :) nincs kifejezetten jó app ötletem amit még nem csináltak meg, ezért csak gyakorlok...


Nem baj ha olyat mondtok ami nincs még a szintemen, majd eljutok odáig...


A választásotokat indokoljátok meg, hogy mért éppen az az App tanusítja a Junior szinten állást...


(Amúgy köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a like)

2017. nov. 16. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:

japán sakkot(sógi) csinálj.

meg ismerd az sql nyelvet értsd a relációs adatbázisokat hogy működnek ,hogy kell megtervezni plusz egy kis hálózatkezelés meg többszálú programozás és akkor talán ez már junior szint de lehet hülyeséget írok.

2017. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Asphalt 8at😂
2017. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!