Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten mennyi az átlag...

Budapesten mennyi az átlag kereset az alábbi programozási pozíciókban?

Figyelt kérdés

Javát tanulok és meg nem tudom pontosan mit kezdjek vele. Arra gondoltam, hogy ráfekszem az Androidra, hogy rögtön látható eredményt tudjak elérni, ami talán megkönnyítheti a gyakorlat szerzést vagy éppen az első munka keresést.


Még csak elsőéves egyetemista vagyok így nem kötött le semmi sem, még mindig csak próbálkozok a kölönféle technológiákkal.


Tudom nem a pénz a fontos, hanem hogy mit szeretek csinálni, de még nem tudom, hogy mi felé induljak el. -> Túl sok dolog érdekel.


Mennyit keresnek az alábbi programozók Budapesten?

-Android Fejlesztő

-Java Backend, mondjuk spring framework-el

-Nagy cégeknél valamilyen backend, mondjuk banki rendszerek vagy desktop applikációk


Még milyen pozíciók vannak és hogyan keresnek?

Az átlag kereset érdekel, tudom hogy valószínűleg van a világon 1-2 olyan ember aki mondjuk a Fortrannel vagy Lisppel nagyon jó keres :D, magyarul minden nyelven nagyon jól lehet keresni ha a top 5%ban vagy :D, de ebben az esetben az átlag vizetés érdekelne, főleg Budapesten.



2017. nov. 30. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
átlag "vizelés" napi 2 liter
2017. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
kivéve hétvégén amikor sörözni mennek... :D
2017. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%

és mi van a közép vagy felső vezetőkkel?

mindenki csak kóder akar lenni?

2017. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En junior java backend fejlesztokent (foleg springes cuccok vannak, de olyan projekt ahol mas) br 350-et kapok ami kb atlagos vagy az alatti. Szoval kb ennyi vagy ez folott. Viszont nalunk gyorsan lehet eloreplni szoval fel-egy ev mulva d2-kent mar br 500-tol kezdodik. De nem is a fizetes a legfontosabb
2017. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!