Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megéri kockáztatni a csúszást...

Megéri kockáztatni a csúszást szoftverfejlesztő állás miatt?

Figyelt kérdés
Másodéves mérnökinformatikus vagyok,csúszás nélkül csináltam eddig, picit snassz már az egész, szívesen dolgoznék éles környezetben, de valószínűleg nem bírnám befejezni így időben. Megéri a tapasztalatszerzés egy munkahelyen ilyen esetben?

2017. dec. 3. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked kell mérlegelni, amúgy akár igen, de ha emiatt véletlen otthagyod a sulit később megbánhatod....
2017. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint passzív félévre gondolsz? Ezt neked kell látnod. Esetleg később megpróbálhatod magad levelezős szakra átkérni, ha van ott olyan.
2017. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nappali mellett gondoltam rész munkaidőben.
2017. dec. 3. 01:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, kb. ilyen variációk vannak:

- nappali + részmunkaidő

- levelező + teljes munkaidő

- suli otthagyása + teljes munkaidő

De hogy melyik éri meg, azt sajnos tényleg neked kell érezned.

Szerintem a sulit mindenképpen csináld végig.

2017. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Megéri kockáztatni a csúszást szoftverfejlesztő állás miatt?"


Nem éri meg.

2017. dec. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha semmit ne hagyj félbe.
2017. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
A tapasztalat többet ér a munkaerő piacon, mint a retek papír, tehát igen, a gyakorlat mindenképpen megéri. Nyugodtan olvass el álláshirdetéseket, és számold össze hány helyen kérnek referencia munkákat és hány helyen csak diplomát...
2017. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Masodeves vagy csuszas nelkul. Ergo ha igy folytatod 1-1.5 ev es meglesz a diploma. Utana lesz kb. 40 eved tapasztalatot szerezni. Szerintem csak annyi munkat vallalj ami mellett belefer a tanulas.
2017. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha kihagyod a sulit nagyon nehéz lesz visszaszokni. Nekifogsz dolgozni, látod majd, hogy milyen irányba szeretnél fejlődni, ezért a kicsit eltérő tantárgyakat haszontalannak fogod látni és nagyon nagy megeröltetés lesz megtanulni őket. A másik felől pedig a cég is fogja bökni az oldaladat, hogy szerezz egy diplomát...vagy csupán egy másik céghez akarsz menni ahol nem elég csak a tapasztalat.
2017. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, én őszintén szólva megbántam. Sokkal jobb lett volna végigcsinálni a sulit, mint hogy kétfelé figyeljek. Az előző jól mondja, látni fogod, merre akarsz haladni, elkezd kialakulni a kép a karrieredről, és a számítástudományt egy koloncnak fogod érezni.
2017. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!