Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes SZTE programtervező...

Érdemes SZTE programtervező informatika szakra mennem?

Figyelt kérdés

Harmadikos vagyok, nem vagyok ötös matekból sőt... fogalmazzunk úgy hogy erős hármas. Viszont ezt nagy részt a lustaságomnak köszönhetem. De a logikai gondolkodásom megvan (infótanár, matektanár gyakran mondja, egy országos logikai versen nemrég elég jó helyezést értem el) és érdekel a programozás is. Elég jó vagyok belőle. Sokan biztatnak hogy mennyek erre a szakra, én is ezt akarom, mert más nem igazán érdekel és ilyen területen tudnám magamat csak elképzelni. Viszont most nagyon elbizonytalanodtam, mert sokan mondták, hogy mennyire nehéz a matek... Én úgy gondolom magamról hogy ha nagyon akarom meg tudok tanulni bármit.


Nektek mi a véleményetek?


Rengeteg szorgalommal, tanulással és kitartással bárki számára elvégezhető ez a szak?



2017. dec. 4. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8)

Ja tényleg, keverem a mérnökinfóval. :D

2017. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

programtervező és gazdaságinformatikus között Szegeden nem sok különbség van, sőt amik különbségek általában fel is vehetőek a másik szakon is speckolként (ha annyira érdekelne netán a kalkulus 2) ezeket pontosan össze is gyűjtöttem egyik kérdésnél itt.


Illetve egyszer sem volt még rá példa, hogy egy gazdinfóstól ne kérték vissza volna úgy a dimatot, sztochát, kalkulust, mint egy progostól nem is értem ez honnan jött, hogy nem kérik számon :D

2017. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!