Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a parancsa C#-ban annak a...

Mi a parancsa C#-ban annak a folyamatnak, amikor a számítógép a mobiltelefonnak elküldi az operációs rendszer fájljait és újratelepíti azokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy olyan programot készíteni Huawei és Honor telefonokhoz, amely a Sony Flashtool-jához hasonlóan működik, azaz újratelepíthető vele a telefon hivatalos, gyártó által készített operációs rendszere, ha a frissítésnél vagy a Custom ROM-olásnál valami félrecsúszik, de nem tudom a fent leírt folyamat C#-os kódját. Valaki tudna ebben segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 5. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sok sikert szeretnék hozzá kívánni :)
2017. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sendCode(); :D
2017. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az általad leírt folyamat C# kódja több száz soros, vagy több ezer soros, úgyhogy én is sok sikert kívánok hozzá.
2017. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
C#-ban semmilyen parancs nincs.
2017. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint minden programozási nyelvben vannak "parancsok" (az időézőjeleket nem véletlenül raktam ki!) - a C#-ban kissé más jelentéstartalmú:

[link]


A kérdező értelmezésében vett "parancs" - ami valójában "utasítás" lenne: [link] - kissé régies, jelen helyzetben pongyola: BASIC nyelvben voltak mindenhol "parancsok" - lásd: [link] és [link] illetve [link] és [link] no meg [link]


Kérdező: szerintem te az ADB-re illetve a Fastboot módra gondolhatsz.

Az ehhez való programok binárisai elérhetőek:

* [link]

amiket meghívhatsz C#-ból:

* [link]


Ha nagyobb kihívásra vágysz az ADB és a Fastboot C++ forráskódja elérhető:

* [link]

* [link]

amik átimplementálhatóak C#-ra - már van erre kezdeményezés:

* [link]

2017. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Köszi szépen a GitHub-os linket! Életmentő vagy! :D
2017. dec. 6. 07:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Így pár év után megkérdezem: Sikerült? :D
2019. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: nem valószínű :D
dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!