Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Arduino NRF24L01 kommunikációs...

Arduino NRF24L01 kommunikációs probléma?

Figyelt kérdés
Van két modulom és valamiért nem tudnak kommunikálni, aki tud segíteni az írna privátban és akkor megmutatnám a kódot

2017. dec. 31. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én próbálkoztam egy RC autót készíteni, akkor az volt a baj, hogy nem kaptak elég áramot.

Mert mikor küldesz, hirtelen nagy áram kell neki, és ha nincs jó áramköröd esik a feszültség.

Mikor labortápról adtam neki a 3,3Vot akkor működött szépen, de ha Arduinora köttem rá akkor küldésnél "kifagyott", hiába pakoltam rá kondenzátorokat.

Szóval szerintem vegyél egy 3,3Vos regulátort, és azon keresztül működtesd, és legyen mellette egy min. 470 uF kondi + 100nF kerámia kondi.

Privátot ne írj, nem fogok codeReviewet csinálni, ide küldheted.

Ha nagyon véded a kódot, akkor az rf24 libraryben a getting started kódot tedd fel mindkettőre, hogy azzal működik e

2017. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt konkrét kérdéseket kell feltenni...
2017. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is egy autót készítek. A küldő nemhiszem hogy hibás mert egy távirányító shielden van rajta ami alapból a sima aksis megoldáshoz készült hogy mobil legyen. A kocsin lévő az amivel gond lehet . Most probaltam a starter kódot és tényleg nem megy. Megpróbálom a plussz ellátást
2017. dec. 31. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!