Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet magyarositani...

Ragua kérdése:

Hogyan lehet magyarositani egy játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy elővettem egy favorit játékomat, amihez nincsen magyarositás (Patrician3).

Gondoltam megpróbálom magyarositani, hogy élvezhetőbb legyen, és majd a későbbiekben feltenném a magyaritasok.hu-ra is, hogy másoknak is elérhető legyen.

A PE Explorer-rel sikerült is megtalálnom az angol szövegek egy részét, igy a magyaritás már részben kész, viszont a hosszabb szövegek (levelek, meg ilyenek) nem találom sehol.

Átnéztem az exe fájlokat, meg a dll fájlokat is, nem találtam bennük meg.

Nem sokat értek ehhez, a programot most használom másodszor, szóval ez nekem még új...

Valaki tudna benne segiteni?



2018. jan. 16. 07:48
1 2
 11/15 CspCsj ***** válasza:

Gyorskeresésre ez tudja exportálni a CPR fájlból:

[link]

Bár a fizetős változata tudja csak visszatenni, de legalább megnézheted, hogy fordítható még le.

2018. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindjárt ki is próbálom. :)
2018. jan. 16. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:
A p2arch0_eng.cpr kb 230 megás, szóval valami pack fájl lehet, vagyis egy olyan fájl, amibe becsomagolták a képeket, textúrákat, szöveget, stb. Pack file editorokat kell keresgélni, egyikkel csak meg lehet nyitni.
2018. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hexa editorral, úgy látszik sikerült megnyitnom.

[link]


Gondolom ez a játékban is olvasható: "If you meet a pirate on the sea map, you will be informed about it and additionally asked whether you want to handle the sea-battle automatically or manually. If you select manually, you will see this sea-battle view"


Lehet szerkeszteni a szöveget, bár kétséges, hogy mennyire fogja a játék betölteni a fájlt.


Ezt használtam, egyébként, de bármelyik hex editorral működik. [link] Nem ingyenes, de le lehet warezolni, ha az kényelmesebb.

2018. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen, van ilyen mondat benne. :)

Már töltöm is le, mert ez a game extractor valamiért nem tetszik (kilépni is csak feladatkezelővel tudtam belőle...)

2018. jan. 16. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!