Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Őszintén! Mennyit lehet...

Őszintén! Mennyit lehet keresni ma Magyarországon programozással és milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Ha nagyon top secret az infó (kis országról van szó), akkor privátba is jöhet a válasz.


A következő 4 dolog érdekel:


1. Hol tanultál?

2. Milyen programnyelve(ke)n dolgozol?

3. Mennyi a nettód és hány órát dolgozol érte (beleértve a fizetetlen folyamatos önképzést is)?

4. Volt-e már valamilyen előképzettséged, például már gyerekkorodban is programokat írtál?



2018. febr. 6. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

1. Green Fox

2. html, css, js

3. netto 550,000 laza 8 ora...

4. soha nem programoztam elotte

2018. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

LoL :D


Ügyes reklám, de azért ezt ne higyje el senki :D

2018. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

1. Sehol, még csak 4 éves vagyok.

2. Basic.

3. Havi 800 nettó, plusz két karton túró rudi (cafeteria) és egy ovodás bérlet a hullámvasútra.

4. Anyámnak írtam egy éves koromban egy szaros-pelenka költségszámító programot, ami szükség szerint mongol tugrikba, albán lek-be és természetesen Lajos aranyba is konvertálta a kiadásokat, heti-havi bontásban.

Továbbá, kijavítottam apám telefonjában az android ART VM binárisának hibáit egy hexa-editor segítségével, később a NASA Jupiter űrszondájának operációs rendszerét írtam át C-ből BASIC-be, mert ráébredtek, hogy a BASIC mégis csak jobb, hatékonyabb nyelv a C-nél, hiszen Billy Gates is ezt fejlesztette le először.

Tudom, nem sok minden ez, de mentségemre szóljon, hogy még fiatal vagyok.

2018. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Ki kéne egészíteni a költségszámítót egy okos pelenkatartóval, mely mikor érzékeli, hogy kevés a pelenka, kikeresi az interneten a legjobb ajánlatot, és lead egy rendelést, arra az időpontra időzítve, mikor tudja, hogy egyébként is otthon vagytok.
2018. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak hogy legyen egy értelmes komment is.


1. ELTE programtervező informatika bsc

2. Főleg java, de néha kell más nyelv is: sql, bash, python, groovy, ruby, javascript. Nem egyszerre egy projekten persze.

3. Cafeteriaval együtt 650k körül kapok nettóban és normál 8 órás munkaidőben dolgozok. Korábban voltam hajtós projekten kevesebb pénzért és valami 9 és fél órákat voltam bent átlagban egy nap + ebédszünet. Ma már nem csinálnám. Önképzésre mondjunk számoljunk heti 8-10 órát. Amúgy 8 év tapasztalattal keresek ennyit.

4. 12 éves korom óta programozok, nagyjából 16 éves koromban már kifejezetten algoritmizálási problémákra kihegyezett versenyfeladatokkal foglalkoztam, így a bsc képzés nekem nem mutatott újat programozásból (matekból viszont igen).


Nagy következtetéseket ne vonj le ebből. Sok múlik a cégen, ahol dolgozik az ember. Ugyanezért a tudásért sokkal kevesebbet is lehetne kapni más cégnél, ahol a munkád eredményét nem tudják olyan ügyesen pénzre fordítani.

2018. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 köszi hogy leírtad ezeket, engem még az is érdekelne, hogy milyen projekteken dolgoztál, persze csak ha nem titok. :)
2018. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Volt egy kevés UI projektem az elején, aztán később big data, banki projektek, elosztott rendszerek. Elég sokféle problémával lehetett így találkozni: in-memory data gridek, magas rendelkezésre állás, adatbázis teljesítmény optimalizáció, hatékony cachelés, stb

2018. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Dunaújvárosi Főiskolán Mérnökinformatikus szakon végeztem.

2. C++, C#

3. 380 a nettóm 5 év munkaviszony után.

4. Főiskolán tanultam meg programozni.


Amennyire be tudom határolni az én fizetésem átlagosnak mondható. Át mehetnék többet fizető helyre is, de ott nem biztos, hogy ilyen családias a hangulat, meg ennyire izgalmasak a projectek.

2018. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... ja és napi 8 órás a munkaidő.
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

me géik utolsó félév

python+c

heti 20 óra

nettó 85

2018. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!