Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Netbeans vagy eclipse IDE a...

Netbeans vagy eclipse IDE a jobb Javához?

Figyelt kérdés

Emelt infó érettségihez kell IDE-t választanom és egyiket sem ismerem. Eddig csak IntelliJvel programoztam.


Szóval minkét környezetre nyitott vagyok, mert egyiket sem ismerem.


Ti melyiket választanátok és mért?


JAVA SE – Eclipse IDE for Java Developers (Oxygen Release 4.7.0), JDK 8

VS.

JAVA SE – NetBeans 8.2, JDK 8



2018. febr. 7. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan tökmindegy :D Mondanám hogy azért válaszd ezt vagy azt mert jobban tetszik az egyiknek a design-ja meg az editor szinei, de még ez sem paraméter, mert mindkettőhöz ezermilliárd téma van, ráadásul mindent testre tudsz szabni mindkettőben. Én NetBeans-t használok most, de Eclipsevel kezdtem. Próbáld ki mindkettőt. A programot amit irsz nem befolyásolja az IDE.
2018. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
IntelliJ után mindkettő xar :D de ha csak a Java SE rész kell talán a NetBeans barátságosabb....
2018. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tedd fől mind kettőt aztán dönts te.

Nekem az Eclipse jött be, a netbeans az tényleg barátságosabb,de igazából tökmindegy :).

2018. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak az érettségire kell, akkor Netbeans. Valami oka lehet, hogy a legtöbb iskolában azt használják a tanárok is. És könnyebben kaphatsz hozzá segítséget.
2018. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!