Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior szintű programozó...

Junior szintű programozó diploma nélkül milyen kezdő fizetésre számíthat? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 200 körül van a kezdő fizetés.
2018. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
200-350 ezer nettó fizu, függően attól hova mész, és mennyire vagy kezdő. Junior és junior között is van különbség.
2018. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb. 2 év gyakorlatom van, egy kis cég oktató szoftverét raktuk össze ketten. Ezzel eljuthatok mondjuk 300 nettóig, vagy ennél több bizonyíték/tudás kell? Angol felsőfokkal (és még 2 másik nyelv középfokkal, ha ez számít).


Milyen az a junior, aki szerinted elérheti a 350 nettót?

2018. febr. 12. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez referencia munka nélkül megítélhetetlen. Mármint tök más hogy "elprogramozgatott valaki" meg rendesen fejlesztett valamit két évig.


Nyelvvizsga nem hiszem számít, nekem egy közép van, sosem kellett, sosem kérték. A szakmai angol megy nyilván, és angolul olvasok mindent, de ennek vajmi kevés köze van a nyelvvizsga tematikájához.

2018. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen programnyelv. 3 év java tapasztalattal keresek 450 nettót, 320-on kezdtem anno. De ez java. Ebből kevesen vagyunk.
2018. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Java.
2018. febr. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!