Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy általam készített app...

Am.^^ kérdése:

Egy általam készített app hogyan kerül fel a telefonra, anélkül, hogy app store-ba vagy play áruházba tölteném fel?

Figyelt kérdés
Az Embarcadero Rad Studiojával szeretnék készíteni egy appot, ami arduino-irányította szenzorokkal lenne összekapcsolva.

2018. febr. 17. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a programot, de a folyamat általában a következő:


- feltelepíted a környezetet (ez jelen esetben a Studio telepítésével be is fejeződik, feltéve, ha van hozzá gyárilag fordítóprogram)

- megírod a programod

- buildeled a programot (lefordítja a programodat a droid nyelvére és becsomagolja egy apk fájlba - feltéve ha ez az alapbeállítás)

- a build végeztével valahol létrejön egy apk fájl, azt bármilyen technikával a mobilodra juttatod és érintéssel telepíted


Keresgéltem videókat is youtubeon, de nem akartam belinkelni, mivel úgy érzem a mondataidból, hogy nálad hiányozhat az alaptudás (elnézést ha tévednék). Ha most kezded a programozást, akkor ajánlom előbb a Java programnyelv alapjainak elsajátítását. Később ajánlott a következő fogalmaknak utánanézni: IDE, compiler, compiling, fordítás gépi kódra, project building in Embarcadero Rad Studio, stb.


Remélem segítettem!

2018. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
100%
Úgy, hogy átviszed a telepítőjét a telefonra USB kábelen, memóriakártyán, Bluetoothon, vagy elküldöd magadnak e-mailben és a telefonon letöltöd.
2018. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!