Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Hanna5 4321 kérdése:

Milyen programozási nyelvet javasoltok/használják egy drón operációs rendszerének kiépítésében?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
C. Persze biztos rohadtul menni fog, ha még a nyelvet se sikerült egyedül kitalálni...
2018. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább a heti matek lecke elkészítését javasolnám, aztán kikapcsolódásként jöhetne a Mazsola és Tádé néhány része.
2018. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 :DDD
2018. febr. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz "kiépítés" alatt? Megírás?

Milyen típusú proci van benne, milyen architektúra, mi a feladat..?

2018. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hominida ***** válasza:
76%
Megvan a cél, megvan az ambíció, már csak a kitartás kell ahhoz, hogy megcsinálja, nem? Beletelik némi időbe, mire kideríti, hogy az operációs rendszernek miből is kell állnia, de mindent el kell kezdeni valahol.
2018. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

"de mindent el kell kezdeni valahol."


Hogyne, csak nem így!

Azt ne mondd már nekem, hogy ha a kérdező nincs tisztában azzal, hogy az egyetlen alkalmas nyelv az ASM mellett a C, akkor majd a jövő héten meg fog írni nulláról egy olyan oprendszert, amely a PC opréknál is többet tud, mert ugye több csatornás wireless kommunikációra is alkalmassá kell tenni.


Az ilyesmi alsó hangon 8-10 évnyi előtanulmányt igényel. Nem hobby szinten, hanem szorgos hangya módjára.

És ezután még mindig erősen kétesélyes, hogy képes lenne-e a feladatot elvégezni.

2018. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hominida ***** válasza:
76%
Persze, hogy kétséges! De miért ne kezdhetne neki a nulláról? A nagyokosok is a nulláról kezdték. Nem a jövő héten fogja megcsinálni. De attól még elkezdheti tanulni, nem? Én repülésszimulátort akartam csinálni, magamnak. Végül is csináltam, csak közben eltelt jó pár év. Nem kell görcsölni azon, ha valahol felbukkan egy kezdő, nagy álmokkal.
2018. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sok sikert hozzá, kérdező! :)
2018. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
assembly
2018. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. 2 fillérből alapból olyan csipet raksz bele, amin egy mini linux elfut, és nem az operációs rendszer írogatására pocsékolod a drága idődet.
2018. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!