Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java magántanárnak mennyit...

Java magántanárnak mennyit reális elkérni?

Figyelt kérdés

Gondolom külfönféle szintekért más tarifát lehet kérni. A legtöbben skypon keresztül tanítanak így tegyük fel, hogy ebben az esetben is az lenne.


Mennyi lenne egy reáis óra díj (60p) egy Java magántanárnak ezeken a különféle szinteken:


-0-tól érettségi?


-Kicsivel komolyabb koncepciók a nyelvel kapcsolatban?

(pl.: OOP, Concurrency, TDD -> JUnit, adatbázissal szórakozás)


-Végül, ha Java EEt vagy Springet tanítana?



2018. febr. 25. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 ezer körül van az átlag tarifa, szintek nincsenek, magántanárként azt kell tanítanod, amit az ügyfél akar, pláne ha idő alapon számlázol!
2018. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sokaknál vannak szintek.


Pl.: Sokan érettségi felkészítésnél többet kérnek az emelt szintűért. Egyik ismerősöm is így csinálja.


Meg mondjuk a Spring esetében értékesebb információ átadásról van szó és más is a célközönség.


1. Egy pályakezdő, aki a magánórák segítségével az óra díjának többszörösét fogja vissza keresni, viszonylag rövid időn belül.


2. Vagy egy már programozóként dolgozó gyorsan akar váltani és nincs kedve mindent magától megtanulni és szükségét érzi az iránymutatásnak, hogy minél gyorsabban minél jobb lehessen.


Plusz a különféle specializációkat magas szinten kevesen tanítják.


Amúgy 1100 FTtól 30 ezerig láttam árakat. Nem kifejezetten akarok magántanár lenni, mert jól keresek nélküle is, de egy ideje gondolkozok egy plusz mellék jövedelmen.

2018. febr. 25. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Minek kérdezed, ha jobban tudod?
2018. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# Csak azt tudom, hogy nem baromság a külön tarifa a különféle szintű oktatásért és, hogy az emelt érettségiért a 4 ezer 60 percre reális.


A többit nem "tudom jobban", a szavaiddal élve.


Meg mért ne? Más emberek véleményére kíváncsi vagyok? Nyugis lazítós vasárnapom van és ráérek a neten kutakodni plusz fórumokat bújni?

2018. febr. 25. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
4 ezret kicsit keveslem, egy autószerelő rezsi órabére 5 000 Ft volt már évekkel ezelőtt is.
2018. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"4 ezret kicsit keveslem, egy autószerelő rezsi órabére 5 000 Ft volt már évekkel ezelőtt is."


Ja, csak annak ott a háta mögött egy komplett, felszerszámozott műhely, a maga rezsiköltségével.

2018. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!