Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior szoftverfejlesztő?

Junior szoftverfejlesztő?

Figyelt kérdés
Java,git,junit mockito és spring boot ot tanulok(user regisztrálás,aktiválás,szerepkör,kivétel és hiba kezelés, @Transactional, @Retryable,@Recover). Csak az angolom nagyon gyenge,alapfoknak sem felel meg. Igy van esélyem állásra jelentkezni?
2018. ápr. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Multihoz szerintem nincs (nem sok), sok esetben a nyelvtudás fontosabb nekik, mint a szakmai. Kisebb kkv-nál ez kevésbé fontos szempont általában.
2018. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De maga a tudás elég lenne?
2018. ápr. 25. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
SQL nélkül semmit sem érsz.
2018. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MySql tanulom. Elfelejtettem irni.
2018. ápr. 25. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ha egy sort nem tudsz kódolni de tudsz angolul is több esélyed van, mint angol nélkül. Az manapság minimum követelmény.
2018. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan tanultad meg ezeket angoltudás nélkül?? Minden releváns forrás és maga a Java is full angol.
2018. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van magyar szoftverfejlesztő ismerosom, ő tőle tanultam.
2018. ápr. 26. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly eredményeket értél el, egy angol társalgási szint elérése nem fog gondot okozni! Vannak programozó sulik, ahol van angol nyelv is, hozd szintre magad!
2018. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!