Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP fejlesztő vagyok jelenleg....

PHP fejlesztő vagyok jelenleg. Váltsak, ne váltsak? Ha igen akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
PHP fejlesztő vagyok több mint 5 eve. Symfony és laravel világban vagyok leginkább otthon. Most fogok végezni az ELTE prpgramtervezo informatika MSCn. Nodejs világ is tetszik, régen javaztam is, az adatbázisok vilaga meg szinte a testvérem. Azon gondolkodom, hogy megéri e váltani valamilyen más irányba . Mit gondoltok ? Jelenleg 300ezer forint körül keresek és most nehéz lenne újra kezdeni 200 alatti fizetésből. Mi lenne a jó megoldás ? Szeretem a kihívásokat , nem riadok meg egyéb nyelvektol

2018. máj. 3. 01:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy javascriptben is elég pro vágyok. Linux is a véremben van, bár ott még van mit tanulni. Full stack vagyok jelenleg. Nem tudom megéri e ujba kezdeni, már nem vagyok fiatal sajnos (26)
2018. máj. 3. 01:47
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Dicsekedni jöttél, vagy konkrét kérdésed is van?
2018. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Van egy mondás, miszerint akkor tudsz valami, amikor tudod mit nem tudsz. Nyilván ezért van, hogy normális programozó sosem állítja magáról, hogy "pro". Inkább tűnsz valami vérpistikének, aki ki tud nyomni konzolra egy hello worldöt és azt hiszi, ettől ő a legokosabb ember a földön, mint egy normális programozónak. Szóval először alázatot kéne tanulni...
2018. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire pro vagy, akkor még sokat kell tanulnod :)


java, c#, c++, php mind jó irány, ha jól csinálod, akkor mindből elég sokat ki tudsz hozni


tolhatod főállás + mellékes szintjén is

2018. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Válcsál.
2018. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
en ezeket 16 evesen is tudtam mar es az MSc is megvolt...
2018. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!