Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt esetleg IT diplomaval...

Van itt esetleg IT diplomaval nem rendelkezö otthon autodidakta modon kitanult Python fejlesztö?

Figyelt kérdés
Hasonlo cel lebeg elöttem es jo lenne egy mar az utar bejart szemellyel ertekezni.:)

2018. febr. 2. 15:05
 1/2 anonim válasza:

Én is ezen gondolkodom, mert sajnos rossz pályát választottam :/

Neked azóta volt esetleg valami fejlemény? Kicsit az rémiszt el, hogy egyszerre kellene baromi sok dolgot megtanulni. Hiába tudja az ember a pythont, ha az SQL tudása 0. Így nem igazán tudom, hogy mibe kapjak bele vagy esetleg párhuzamosan a kettőt?

A pythont elkezdtem korábban, el is jutottam egy darabig, de aztán elég húzós időszak volt a munkahelyen és abbamaradt sajnos. Nekem egész jól ment a dolog, én youtuben néztem egy (japán?) srác (CSDojo) videóit és mindig többször megcsináltam a gyakorlófeladatokat. Illetve körvonalazódott bennem egy ötlet amihez szeretnék elég ismeretet szerezni, hogy megvalósítsam. Szerintem ez is elég fontos, ha van egy célod, hogy te X dolgot meg akarsz valósítani és ahhoz szeretnél ismereteket gyűjteni és szép lassan össze tudod rakni. Persze célszerű nem olyan célt választani, hogy játékot akarsz fejleszteni kapásból :)

Igazából ezt hiányoltam is egy kicsit. Szerettem volna találni egy olyan oldalt/könyvet/tutorialt/bármit amiben gyakorlófeladatok tömkelege van, mert kevésnek éreztem azt, hogy egy adott téma kapcsán megcsinálok 1 feladatot és kész.

2018. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem neki erdemben a dolognak, regebben agyaltam rajta de egyelöre más dolgokat csinalok. De szerintem bizonyos területeken, pl webfejlesztés Python+Django meg leht ezt tanulni otthon egyedül könyből/netről is.
2018. máj. 30. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!