Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » El lehet valahogy rejteni az...

El lehet valahogy rejteni az üres select-ek eredményét SQL Server Management Studioban?

Figyelt kérdés

Sajnos jobb megoldás híján kb. 100-as nagyságrendekben kell select-eket vizsgálnom, amiknek a 95%-a nem ad vissza semmilyen eredményt.

Próbáltam keresni neten valamilyen megoldást, amivel ki lehetne küszöbölni, hogy a "Results" fülön megjelenjenek ezek az üres eredmények, de nem találtam megoldást.



2018. jún. 1. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ezzel ugyan úgy meg fog jelenni a lekérdezés eredménye. (Ami ugye üres lesz.)
2018. jún. 2. 00:46
 12/14 A kérdező kommentje:
Ileltve a frász lesz üres...
2018. jún. 2. 00:50
 13/14 A kérdező kommentje:

"Elképesztő mik vannak itt :D"


Csodálom a kitartásodat, de választ még mindig nem láttam tőled. Valami fixációd miatt szeretnél teljesen 0%-ig csúszni?

2018. jún. 2. 00:51
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mire szeretnél választ nyomi?

Amit szeretnél NYILVÁNVALÓAN nem lehet megcsinálni.


Elmagyarázom, hogy Te is értsd.

Tegyük fel, hogy bekapcsoljuk a Te fantasztikus "rejtsük el az üres eredményhalmaz" funkciódat, majd adjuk ki a következő két lekérdezést:

SELECT name FROM table WHERE value = 1;

SELECT name FROM table WHERE value = 2;


Csak egy eredményt látsz. Mélyik értékhez tartozó név lesz az?


Na? Leesett?

2018. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!