Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android vagy Spring/JavaEE a...

Android vagy Spring/JavaEE a jobb karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

Melyik technológiával lehet jobban keresni? Tudom bármivel jól lehet keresni, még a takarítónő is indíthat vállalkozást :), de itt az átlag fizetés érdekel.


Az a baj, hogy mind két irány érdekel.


Imádom a javát. Andoridban eljutottam arra a szintre, hogy APIok használatával több oldalas applikációt tudok építeni, amit adatbázihoz tudok kapcsolni.


A webfejlesztés terén meg HTML, CSS, Bootstrap, PHP megy. 2-3 éve egy kicsi webshopot építettem, egy nagyon alap fórumot, meg rengeteg statikus oldalt mert front end érdekelt még akkor. A phpt soha sem szerettem, csak egy eszközként tekintettem rá, ezért a Springet frameworköt ki akarom próbálni.


Mindkét irányba van egy nagyon kicsi belátásom, de nem elég ahoz, hogy válasszak és nem akarok egyszerre két teljesen eltérő dologra koncentrálni.


Melyikkel egyszerűbb gyakornoki vagy junior szintű állást szerezni egyetem mellet?



2018. jún. 30. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

szerintem a spring-el jobban jársz az android kezd kifutni


azomban magam részéről remélem a spring/EE is hamarosan dögrovásra megy...

2018. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mért? Milyen fejlesztőnek jó ha eltűnik a spring?
2018. jún. 30. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:
titok ;)
2018. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!