Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen szakma ez a programozás...

Milyen szakma ez a programozáson belül?

Figyelt kérdés
Ha létezik egyáltalán, de olyanra gondoltam, aki a biztonsági rendszereket fejleszti, védi, felügyeli valahol. Mondjuk én ilyen katonai oldalaktól akár egy alap cég tűzfalával foglalkozik, fejleszti stb. Csak mert láttam múltkorában egy hirdetést, security system verseny messengeren volt meghirdetve, hogy aki képes fel hackelni a biztonsági rendszerüket az nyer, és gondolom kap állást mert már az egyik Podkedden hallottam ilyenekről. Csak nem tudom ez milyen szakma, milyen irány ág, hogy hívják. Előre is köszi a válaszokat

#név #programozás #hacker #védelmirendszer
2018. szept. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
IT security témakörben kezdj el körülnézni. EZ önmagában is egy igen tág terület, ami a penetration testingtől (hackerkedés) a fizikai védelemig sokmindent magába foglal.
2018. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem programozás, hanem etikus hackelés, van olyan foglalkozás, hogy etikus hacker.
2018. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!