Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki autodidakta módon tanult...

Aki autodidakta módon tanult programozni, tud mesélni? Akár azt is, hogy feladta végül.

Figyelt kérdés

Sikerült elhelyezkednetek? Feladtátok?

Elkezdtétek a mérnökinfót estin? Ha igen, az mennyire volt nehéz?


2018. okt. 3. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleve az autodidakta tanulás az informatikai hivatás része. Hiába az egyetemi programtervező/mérnökinfó - de ide sorolhatnánk szoftverfejlesztő/webfejlesztő/Informatikai rendszerüzemeltető OKJ- vagy bármilyen "4 hónap alatt 4000000 Ft kezdőfizetésű, junior fejlesztőt faragó" (LOL!) gyorstalpaló-képzés, önálló gyakorlás, továbbképzés nélkül vajmi keveset ér.
2018. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én úgy kezdtem és nem jutottam semmire


egy szint fölött már nem tudsz otthon fejlődeni a cégeknek meg olyan kell aki már tud vmit virítani, én meg korosabb is vagyok így már nem kellek, rossz nyelvet is választottam (Java) ami inkább nagy cégek használnak ahova nincs esélyem bejutni, pedig a programozás megy amúgy


most estin tanulok a NIK-en, de nem tudom minek, a 40 ezer hiányzó infromatikus magyar népmese csupán


ps. a 40 ezer a 22 ezer új, turbosított változata, pár napja olvastam valahol ezt a számot


:@

2018. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!