Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autoit esetén GUICreate...

Autoit esetén GUICreate ablaknyitásnál hogy lehet elérni első, minden fölött maradó ablak legyen, hasonlóan a hibaüzenetekhez?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 15:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Ettől még nem marad fenn az ablak."

De - mint a topiknyitó kérdésben szereplő feltételben is kitétel - "minden fölött maradó ablak".


"ha olyan valaki ad választ aki csak elolvasott valamit, de sose próbálta ki."

De ki van próbálva, mellékeltem két képernyőképet is. Látszik az Autoit (a legfrissebb elérhető verzió) szerkesztője, látszik a "minden fölött maradó ablak".


Ha nem erre gondoltál akkor - mint azt az előzőekben mondtam - konkretizáld a kérdést, hogy pontosan mit szeretnél, mit próbáltál (forráskód), milyen eredményt kaptál (képernyőkép), és az miért nem jó neked.

2018. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

csak az látszik hogy felül van az ablak az nem hogy fenn is marad az meg végkép nem hogy mitől.

én google nélkül is rá tudok nyitni egy ablakot a többire.

2018. okt. 19. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!