Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tud abban valaki segíteni,...

Fanta János kérdése:

Tud abban valaki segíteni, hogyan kell egy Bootstrap -ben készülő weboldalba valóban használható és működőképes blog felületet elhelyezni, felépíteni?

Figyelt kérdés

Remélem világos a kérdésem, problémám. Találtam Én ugyan a startbootstrap.com oldalon egy "clean blog" mintaoldalt, de számomra ez sem blog oldalnak tűnik, hanem a bejövő üzeneteket esetleg utólag szerveren keresztül megjeleníteni, blabla

Én lényegében egy oldalba szeretnék BLOG menüpontot / funkciót is beépíteni!!

Ez a legjobb megfogalmazás, erre várnék segítséget :-)



2018. okt. 28. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Tegyel fel egy wordpresst (vagy barmilyen neked tetszo cms-t), es arra varrd ra a frontendedet.
2018. okt. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
5000 ft/ora, irj privatot
2018. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bootstrap egy frontend framework, ami azt jelenti, hogy a dolgok megjelenítésért felelős logikát tudod benne megvalósítani. Egy bloghoz a szerver oldalt is hozzá kell fejlesztened..


De ugye mennyivel egyszerűbb lenne, ha elolvasnád és megértenéd a too-okat, amit használni akarsz és nem csak a majom módjára keresgélnél.

2018. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!