Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell shell scriptben...

Hogyan kell shell scriptben tombot készíteni?

Figyelt kérdés

Valaki le tudja nekem írni hogy pontosan hogyan írjam be, Mert többször próbálkoztam a netről és mindent ami beírt

futattam azt írta ki hogy sintax error.



#script #Shell #bash #programozas shell scriptbe #tomb készités #tomb deklarálása
2018. dec. 9. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A neten is jól van leírva, biztos lehetsz benne.
2018. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És itt mi a fenét vársz? Azon kívül nem tudunk veled mit tenni, hogy ugyanazt elismételjük, amit neten is százer példányban megtalálsz...De minek, ha úgy sem tudod értelmezni?


Ráadásul egy értelmes magyar mondatot sem tudsz összerakni. Ha az anyanyelveddel nem boldogulsz, akkor miért gondolod, hogy egy programozási nyelvvel fogsz?

2018. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos dokumentáció:

* [link]

The Linux Documentation Project:

* [link]

Linux Journal:

* [link]


"futattam azt írta ki hogy sintax error."

Pontos forráskód?

(Használj kódmegosztó oldalt - hastebin.com, ghostbin.com - a szkript megosztására)

2018. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"többször próbálkoztam a netről"

Adnál egy-két linket, amivel próbálkoztál?

2018. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!