Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 1 év alatt otthon egyedül,...

1 év alatt otthon egyedül, internetről tanulva el lehet jutni arra a szintre hogy felvegyenek junior programozónak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 23:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, a diplomások általában nagyon irigyek a segédmunkásokra. :o)
2018. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az vagy, mert kellenek a segédmunkások a kis világodba, és fel kell nagyítanod a diplomád értékét, hogy valakinek érezd magad, és megdől a felsőbbrendűségi mítosz, ha rájössz, hogy jó eséllyel papír nélkül is jó helyen dolgozhatnál és jól keresnél, és ha a padban töltött idő helyett szakmai tapasztalatod lenne, még akár előrébb is lennél, mint most vagy. Diplomás vagyok én is, 15+ éve tanulok folyamatosan, de ettől még tudom, hogy nem vagyok sem több, sem különb másoknál, és nem hazudok valakinek csak azért, hogy lenyomjam. El tud helyezkedni, ha tanul, papír nélkül is, és ezek a mai tények. Akkor is, ha neked fáj.
2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet el jutni 1 év qlqtt. Ne is hidd azt. A témát szerintem itt le is zárhatjuk. Ha akarod teszek fel olyan feladatsort amitől a hajad égnek áll, holott alap elvárás egy programozótól hogy megoldja. Nem kell álomvilágban éllni, legalább 2 évet szánj rá hogy elérd a jéghegy caúcsát.
2018. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 moozygoo ***** válasza:
Olyan feladatot bárkinek lehet adni amitől égnek áll a haja első ránézésre :)
2018. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
:D ez aztán érv.
2018. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Égnek fog ötödjére is. Én algoritmikázni is szoktam, köztük meg nekem is akadt olyan amin el gondolkoztam eléggé.

Szóval süsükék, tanulni és tanulni, nem a sült galambot vári.

A kérdező meg ha kéri tesztelem a tudását.

2018. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 moozygoo ***** válasza:
100%
algoritmikázni….azt....anyám borogass...
2018. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen, ha napi szinten foglalkozol vele. Nekem is sikerült elhelyezkednem. Én jártam egy rövidebb tanfolyamra is, ott tanultam az alapokat. Ha C#-ban programozol, írhatsz privátot, mondok pár tippet.
2018. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Természetesen 1 év nem elég, de tanfolyammal együtt jobbak az esélyek.
2018. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!