Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy nagy Word táblázat.1...

Van egy nagy Word táblázat.1 évet tartalmaz egy oldalon egy hét, és az egész 52 (53) oldal. A bal oldali cellákba kellene a dátum. Hogyan lehetne megoldani, hogy ne kelljen minden évben begépelni mind a 365 (366) dátumot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Többek között erre találták ki az Excelt. Abban sokkal egyszerűbb lenne a naptárhasználat. A Word-ös megoldást nem ismerem, mert az nem erre való. Nyilván megoldható valahogy. ... Tudom, ez nem válasz a kérdésedre. Bocs!
2019. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleve mi értelme ennek?
2019. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A táblázatot nem én találtam, nekem, csak töltenem kell. Az #1-nek igaza van, én is excelben csináltam volna...


Ez egy nagy naptár szerű napló, több oszlopba minden nap be kell jegyezni releváns adatokat, és a formátuma kötött.

2019. jan. 8. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Makróval megoldható, ha minden oldal szerkezete ugyanolyan.
2019. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan minden oldal.

Excelben tudok makrót írni, de word-ben nem tudom hogyan kell....

2019. jan. 8. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menni fog. A nyelv ugyanaz (VBA), csak a dokumentumleíró objektumok mások. Nem munkalapok, meg cellák vannak, hanem bekezdések, táblázatok stb.
2019. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!