Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha egy (dolgozó ember) nem...

Ha egy (dolgozó ember) nem tudja bevállalni a mérnökinfót, akkor tegyen le a programozásról?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éve esti képzés nem alternatíva?
2019. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom.


Most minden 2. hétvégén OKJ-n vagyok plusz autodidakta is képzem magam, ma is kaptam vissza szoftverfejlesztő által ellenőrzött kódot, amiben momentán a reguláris kifejezéseket gyakoroltam (C#), de ez régebbi kódom volt és akkor még az OOP alapjait se annyira értettem.


Csakhogy Profession és sok ember véleménye alapján ezzel így semmire se fogok menni.


Ráadásul utálom a munkahelyemet.

Plusz már most nem bírom ezt a hajtást.

2019. febr. 24. 19:39
 3/7 anonim válasza:
89%
én hétfőn fogok kiratkozni programtervező-informatikus szakról egyetemről. Lehet hogy fodrász leszek. De ha a te álmod a programozás akkor ott van az okj, nem kell diploma ahhoz hogy programozó lehess. :) Párom munkatársainak nagy részének még a szakmájának sincs köze a programozáshoz!! Nem hogy diploma..
2019. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor sokan miért mondanak mást plusz a Profession?
2019. febr. 24. 20:08
 5/7 anonim válasza:
Barátom Facebook-on talált munkát. Hajrá!
2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy diploma nélkül nehezebb munkát találni, de azért attól nagyon messze vagyunk, hogy esélytelen lenne. Legyenek jó referencia projektjeid, meg egy biztos háttértudásod.
2019. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na és azt honnan meg mikor?



Egyébként mit érdemes kezdeni a munkával?


6 órás raktárosi munka kb?

Abból meg lehet élni?

Mármint tanulás alatt.

2019. febr. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!