Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki a legkreatívabb itt?

Ki a legkreatívabb itt?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne ötvözni a PHP-t és a villamosmérnöki képzést?

Pl Van

Villamos Józsi

Szereti a webes aplikációkat, leginkább php, de érdekeli az elektronika nagyon, mobilhálózatok, hogy tudnák ezt a két különálló területet ötvözni?


2019. febr. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Készítsen egy alkalmazást, ami webes felületű és real-time jeleníti meg az áramfogyasztást a házban valamint lehetőséget ad relék kapcsolására.
2019. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézzen körül, mit csinálnak villamosmérnök automatizálás szakirányon, ott van C programozás is.
2019. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért pont PHP?


az elektronikát és a programozást jobb területeken össze lehet kapcsolni, a PHP pont nem a legjobb erre, vagy ha mindenáron akarja, ahhoz több kell, mint csak a PHP maga

2019. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert elegge erdekli a webes terulet is
2019. márc. 1. 05:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Webfejlesztés rohadtul nem egyenlő php! Alaphangon tudnos kell használni a html-t, css-t, javascrip-t, backend oldalon meg nem csak php van, hanem a java és c# is elterjedt. Szóval jó volna szélesíteni a látóköröd és nem csak a php-n lovagolni, pláne mivel tökéletesen alkalmatlan embedded rendszerek fejlesztésére.
2019. márc. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen en is ezt olvastam :/ de elegge erdekel a dolog, szerintetek parhuzamosan villamosmernokivel webes terulet?
2019. márc. 1. 06:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi előtt elektrotechnikát tanultam. Utána PHP fejlesztőnek tanultam (végzettségem van 2 is ilyen irányban), mellette C# és pár továbbképzésem volt.

Dolgoztam webes backendel PHP és C# nyelven is. Manapság a C#-ot játékfejlesztésre használom csak.

De ha én az elektronikát akarnám összekötni programozással, akkor maradnék az arduinos megoldásnál ami korábban megtetszett. Mellette mivel játékfejlesztéssel foglalkozom azzal ötvözném a kettőt, de persze webbel is lehetne. Pl intelligens lakáshoz vezérlés és hasonló megoldások jöttek lehetőségnek az eddigiekben. Igaz az elektrotechnika engem nem vonz és nem is szeretem annyira, hogy mélyebben foglalkozzak vele.


Arduino mellett ott van még pl a PIC is. Szóval ha már vegyíteni kellene a kettőt, akkor inkább olyan szinten tenném ami megfelelően ötvözhető és nem csak gányolásokkal.

2019. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!