Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy ideje tanulok programozni....

Egy ideje tanulok programozni. Úgy alakult, hogy pont új munkát keresek. Érdemes megpróbálni a programozással munkát találni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy merész dolog; a munkaerőhiány tényével élnék vissza.

Egyébként motivált vagyok, tanulékony, akarom ezt az egészet. Tehát ha nem a mély vízbe dobnak, még meg is állnám a helyem.



Mi a véleményetek?



Egyébként is munkát keresek épp és nem halálunalmas adminisztrátorit szeretnék.


2019. márc. 7. 13:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A munkaerőhiány önmagában még nem elég, hegesztőt sem vesznek fel érsebésznek, csak mert nincs elég.


A motiváció egy jó dolog, ha tényleg meg akarod próbálni, próbáld meg több helyen is - legalább látni fogod, mire elég, és mire nem, amit most tudsz, főleg, hogy nem iskolában tanultad, tehát senki soha nem kérte számon a tudásodat. Aztán ha van eredmény, megtudod, merre mozdulj.

2019. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Viszont amiről látatlanban fogalmad sincs:

1. Mennyit tettem bele - lehet igazad, hogy szinte semennyit, de lehet, hogy nincs igazad, viszont nem látod, nem tudod. Mások látták kódjaimat vagy órákig magyaráztak dolgokat."


Nézd, aki olyan hülye, hogy olyan oldalakon informálódik, amelynek készítője ilyeneket állít:


"hogyha az ember rá tud szánni hetente fél-egy napot vagy akár többet, akkor reálisan 2-3 hónap után már megpályázhat egy Junior pozíciót. "


Az azért nem egy zseni.


"2. Tehetséges vagyok-e. "


Hogy tehetséges vagy-e, azt a távoli jövő dönti majd el, nem én, engem egyébként nem is érdekel. Egyelőre ami biztos, az az, hogy tudatlan vagy. Azok meg ezen a pályán nem élnek meg.

2019. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
37-os tapsihapsival nem kell foglalkozni, hírhedt téveszmés kontár itt, sokadjára tiltott regisztrációval.
2019. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy erősen fogalmaz és ez azért túlzás.
2019. márc. 7. 21:51
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én PHP fejlesztőként végeztem, aztán az első munkahelyen C#-ban kellett programozzak, igaz én előtte elég sokat tanultam és foglalkoztam programozással, de messze nem volt elég a tudásom még ahhoz. Viszont munka előtt 1 könyvet elolvastam, hogy azért legyen fogalmam róla (VB-ztem előtte valamennyit). Mára már rengeteget tanultam és simán eltudtam végezni ott is a munkát (igaz 1 hetes tanfolyamra is elküldtek). Első projektem még PHP-s volt, aztán C#-os feladatokat kaptam és meg is tudtam csinálni.
2019. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik!
2019. márc. 8. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!