Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan, aki foglalkozott...

Van olyan, aki foglalkozott programozással, és később megutálta?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért utáltad meg?

2019. márc. 9. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Programozónak tanulás közben éreztem, hogy "valószínűleg ez nem nekem való". Nagyobb, összetettebb algoritmusok átlátása, objektumorientáltság, örökös hibák, matematika utálása és kevés matematika tudás, talán ezért...
2019. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem utáltam meg csak nem nekem való nem vagyok elég okos.
2019. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kollégám azért utálta meg, mert ingerszegény volt az élete és keveset mozgott és elkezdett sorvadni a gerince. Ezért elment gyógytornásznak és nagyon jó lett benne.

Kolléga 2 rájött, hogy programozóként sok a stressz, kevés a megbecsülés és a pénz. Elment méhészkedni és paprikát termeszteni. Éves 14 milliót könyvel el évvégi nyereségként nettóban (levonva a költségeit). Programozóként, vidéken ennek 1/5ét kapja, ha jó valaki.

Kolléga 3 elment családi cégbe dolgozni. Azóta vidámabb, született 2 gyereke, jobban él és kevesebb stressz éri, kiszámíthatóbb a jövője.

Én miért maradok - mert nem értek máshoz, csak a programozáshoz. :) Én ilyen kis gyökér vagyok.

2019. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a programozást, hanem a számítógépet. És nem megutáltam, csak rájöttem, hogy sohasem lehetek olyan jó benne, mint azok, akik már ebben nőttek fel.
2019. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"ebben nőttek fel" 21 évesen volt először saját számítógépem. Addig az iskolai és könyvtári gépeket használtam. Te hány évesen találkoztál először számítógéppel? És miért kezdtél el programozni? Mi volt az indíttatás? Komolyan érdekel, hogy megértsem, amit kifogásnak említettél.
2019. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!