Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C program feladat?

C program feladat?

Figyelt kérdés
Van itt az 5-ös feladat. Igazából már megírtam a fájlt utána egy másik programban beolvastam és a köröket is ábrázoltam. De a feltételezés nem megy. A fájlon while ciklussal mentem végig és azon belül csináltam egy ifet és azon belül a kör rajzolást. Az ifnek a feltétele az volt ,hogy az x koordináta + sugár fele ha kisebb, mint az ablak fele akkor rajzolja ki. De így valamiért nem jó. Segítenétek?
2019. márc. 20. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell minden nyamvadt feladathoz kérdést kiírnod.
2019. márc. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogom pazarolni az időmet olyanra, aki olyan szinten logikailag nulla, hogy elvárja javítsam ki a kódját amit nem látok egy "5-ös" feladat alapján amit szintén nem látok. Erre már tényleg azt mondom, hogy pusztuljon a férgese...
2019. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Igen, 𝒐𝒕𝒕 van az ötös feladat is, meg a programod is, és bizony a szemem már nem a régi... De ha csak arra volt szükséged, hogy kiöntsd előttünk a szívedet, akkor biztosíthatlak, hogy én az utolsó betűig elolvastam a fanyar humorú trollkérdésedet. Nem ismerek fáradtságot, ha ezzel egy embertársamon segíthetek. Ó, kérlek, igazán nincs mit.
2019. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

írd le pontosan:

* mi a feladat

* meddig jutottál el benne (ha forráskódot osztanál meg használj kódmegosztó oldalt: pastebin.com, hastebin.com, ghostbin.com,...)

* hol akadtál el

mert ezek hiányában nem tudunk segíteni. Azt meg ne várd, hogy a feladatot megoldjuk helyetted, mert abból nem tanulsz.

2019. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

@#4:

Hadd el, kolléga, ez már nem bénaság, hanem szertelen tavaszi mókázhatnék. Néha felbukkan egy-egy boldogtalan, aki megválaszolhatatlan álkérdés feltevésével próbálja revitalizálni sorvadásnak indult rekeszizmát, gyanúm szerint Kérdező is ebből az alomból származik. A sótlan emberek tréfáival együtt kell élnünk, de nagy szerencsénkre nincsenek annyian, hogy környezeti ártalomról beszélhetnénk.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!