Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit csináltok, ha otthon, pár...

Mit csináltok, ha otthon, pár nap alatt olyan feladatot kell megoldani programozásban, amilyet még sohase csináltatok?

Figyelt kérdés
Emberi segítség nincs, csak a net....
2019. ápr. 22. 11:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hozzáállásodon lehetne változtatni: ennyi még nem dolgoztál a lehetőségért és a továbbtanulásért és azért, hogy megtudd, mit kíván a piac.
2019. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk igazad van.


Alapvetően úgy voltam vele, hogy vagy tanulok a feladatból (ilyesmivel nem foglalkoztam még, magamtól mennék tovább a WPF-el, amúgy azzal se sokat foglalkoztam még); vagy esetleg fel is vesznek. Ha felvesznek, de kirúgnak, mert sok nekem, akkor is csak oda kerülök vissza, ahol jelenleg vagyok. Ha meg felvesznek és bent is bírok maradni, még akármi is történhet.


Csak kezdem bánni, hogy ráment a húsvét és úgy tűnik, totál elakadtam.

2019. ápr. 22. 14:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Leülök és megcsinálom.
2019. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van egy B betűs cég, aki szokott ilyenekkel szórakozni..
2019. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Feladtam.



Annyit nem ér, hogy ne aludjam ki magam.

Ha a felvételi feladat nem sikerült 2 teljes és 3 fél nap alatt, úgyse állnék helyt.



Kicsit nehéz döntés, mert így nem is ők utasítanak vissza, hanem én saját magamat, de ez van.

Most nem fogok ezért úgy munkába menni, hogy nem aludtam.

2019. ápr. 22. 20:49
 16/21 anonim ***** válasza:

Privátban elküldöd legalább, mi a feladat? Még csak tanulok programozni, szóval tőlem aztán senki nem tud meg semmit.


Amúgy meg sajnos ha 3 nap alatt semmire sem jutsz egy feladattal, akkor vagy az adott terület nem neked való, vagy kevés a tudásod.

2019. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De legalább ilyenkor jó megbeszélni, hogy milyen feladatok voltak és milyen megoldások lehetnek és miket kéne tanulni, hogy tovább tudj menni ebbe az irányba.


Amúgy hálózati programozás érdekel BP-n?

2019. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Privátban leírom bárkinek.


Hálózatit még nem gyakoroltam.

2019. ápr. 23. 05:11
 19/21 anonim ***** válasza:
Küldd el akkor légyszíves.
2019. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elküldenéd nekem is privátban kérlek?
2019. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!