Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek otthon magamtól...

Szerintetek otthon magamtól meg tudnék tanulni programozni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta foglalkoztat, hogy meg szeretném tanulni a webprogramozást és/vagy a C/C++ fejlesztést. Szerintetek otthon magunktól könyvek és az internet segítségével meg lehet ezt tanulni?

Tudnátok valamilyen oldalakat vagy könyveket ajánlani?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 27. 21:27
 1/7 Nightwing evil ***** válasza:
18%

Ha a c++ cheatek miatt kell akkor nehézkes :D

Amúgy meg igen csak szánj rá időt.

FreeCodeCamp.org,Mike Dane (youtubeon mind kettő) elég hasznos szerintem az elején.

2019. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem állítom hogy lehetetlen, de szerintem kicsi a valószínűsége hogy nulláról így nagyon használható tudást lehetne elsajátítani.
2019. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2019. márc. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
30%
Igen, meg lehet tanulni. Ez a szakma a folyamatos tanulásról és önképzésről szól. Aki azt mondja, hogy nem lehet ezt egyedül megtanulni, az egy kókler, vagy nem ért hozzá.
2019. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

@09:04


Persze végül is nagyon sok mindent meg "lehet" tanulni otthon, és itt a hangsúly a leheten van. Biztos van sok olyan önjelölt autóbütykölő(nem képzett autószerelő), aki megtanult netről vagy szakkönyvekből ezt ezt azt, de 99,99%-uk nem fog otthon a garázsba neki állni egy motorgenerálnak, hanem szervizbe viszi.


Ugyan így ezek a "megtanulok netről programozni aztán majd keresem vele a milliókat" címszavas emberek 99,99%-ából sem lesz piacképes tudású programozó...

2019. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten igen. De ahhoz, hogy szép és hatékony programokat írjál, nem árt rendesen tanulni.
2019. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet, de rá kell feküdni nagyon, és nem szabad elveszteni a motivációt. Én például jobb szeretem, ha be kell járni valahova, mert otthon nem mindig vesz rá a lélek, de kinek mi.


És persze nehéz egyszerre jó lenni mindkettőben.


Biztos nem én fogom a legjobb tananyagokat ajánlani, de webfejlesztéshez például:

[link]

[link]

[link]


C++-hoz pedig:

learncpp.com

cprogramming.com

2020. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!