Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez mennyire szamit jo eredmeny...

Ez mennyire szamit jo eredmenynek? Kozepszintu informatika erettsegi

Figyelt kérdés

Oktoberben infobol vizsgaztam(erertsegi)


107pont lett a gyakorlatom es max pontos a szobeli, ez jonak szamit? Mert azt hallottam, hogy az info mindenkinek mindig jol sikerul :)


Velemeny?


2019. ápr. 22. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Középszintű informatika érettségin tudtommal nincs programozás, így programozói szempontból teljesen irreleváns hogy hogy sikerült.

Attól hogy tudsz Wordot, Excelt és Power Pointot használni, még nem következők hogy jó érzéked lenne a programozáshoz.

2019. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

nagyon ügyes! cukrot neki!


:DDD

2019. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha betudsz olvasni egy fajlt es kulonbozo lista muveleteket tudok csinalni azt se jelenti,hogy barmilyen erzekem lenne a programozashoz..
2019. ápr. 22. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel a tudással jelenleg kitörölheted, főleg ha még ECDL-t sem tettél le esetleg. Ha informatikával akarsz foglalkozni, és nem csak olyan szinten, hogy beülsz egy maszekhoz éhbérért, akkor még rád vár a felsőoktatás erre szakosodott szekciója. Vagy az önképzés.
2019. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Hol kellett neked egy középszintű érettségin fájlból beolvasni és listaműveleteket végezni?
2019. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

En nem mondtam hogy kell, csak irtatok hogy nincs programozas es igy nincs is erzekem hozza, vagyis a kozepbol nem derul ki, en csak ismertettem hogy emeltennkb ennyi a programozas resz, beolvas, egy ket muvelet, es kiiras.

Amugy beadtam a jelentkezesem villamosmernokire, es most megyek 07.en matekra...:/

2019. ápr. 22. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Jó, értem, ettől függetlenül a középszintű info érettségid eredményéből semmi nem következik a programozást illetően.

Annyi következik belőle, hogy nagy valószínűséggel el tudnál látni egy random adminisztrációs munkát, ahol Wordot és Excelt kell használni.

2019. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moozygoo ***** válasza:
Te most komolyan képes voltál idejönni dícséretért ?
2019. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem egyes embereket miért kell így hozzáállni a dolgokhoz, és itt főleg a válaszolókra értem.


1) Az elismerés érzése kellemes. Az ember néha szereti magasabb rangúnak érezni magát, hogy kitűnik másoktól. Nyílván felteszi ide a kapott negatívumok alapján.


2) Ezt én is megkaptam párszor, hogy: nem értek hozzá, felesleges, minek az neked... és számos hasonló dolog. Persze egy ideig szar volt, de döntenem kellet:

- Azt csinálom amit én szeretnék és belebukok vagy sikerül

- Hallgatok másokra, és el se kezdem, mert minek.

Egyértelmű, hogy figyelmen kívül hagytam mit mondanak. Ez volt 4-5 éve, és lassan egy saját cég indul ezen a témán ősz fele. (Már most van érdeklődő.)


3) Kedves kérdező: Az emberek szeretik máshoz méricskélni magukat. Ne tedd. Mert:

- Nem vagyunk egyformák. Valakinek ehhez, másnak ahhoz van jobb érzéke. Haladj a saját ütemedben, és mindig emeld a lécet. :) Ha falba ütközöl, gondolj rá, hogy van egy probléma amit meg kell oldani.

- Mai rohanó világban mindenki tegnapra akarja a projekt elkészültét, vagy feladat megoldását... -.- Amit a 2) pontban írtam, és az ötletem, és hogy megvalósítsam: ki tanuljam hozzá kapcsolódó szakirányokat, képzésre a pénz összegyűjtsem (2milla) és ott volt még az egyetem is. Mindennel (!) 5 év ment el. 5 ki-be-ba-szott év... Nem 4-6 hónap, 5 év. (Vagy már van 6 is...)


4) Ne azt nézd, hogy iskolában hogy teljesítesz. Később SENKIT nem fog érdekelni. Azt nézik, hogy MOST mi az amit TUDSZ! Ahol dolgozok, oda is jönnek az új emberek interjúra, és azt hallom folyton:

- Nem ismeri az új technológiákat (pl.: konténer rendszerek)

- Nem ismeri az adott program nyelvet, mikor azt tanult papíron a GreenFox-nál (pl.: Mi az Entity annotáció Java-ban)

- Fejben nem tud egy problémát megoldani, vagy legalább valami irányon elindulni.

Azaz a papír (Diploma, Érettségi) csak formalitás. Persze kell azért, hogy A-ból B-be juss hivatalos közegben, de privát szférában aligha.

2019. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!