Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ugye a programozást nem fogja...

Ugye a programozást nem fogja egyhamar felváltani a mesterséges inteligencia?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Es a mesterseges inteligenciat ki programozza?
2019. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nyilvávaló, hogy ez is be fog következni, az emberi technika története erről szól: amit éppen akkor lehetett, azt meg is valósították és a lehető leggyorsabban rossz célokra fel is használták. A vicces rész onnantól jön, amikor a tervezők sem tudják már, hogy a gép mit és hogyan csinál.
2019. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod Te egyáltalán, hogy mit neveznek ma mesterséges intelligenciának? Előre betanított programokat, amik adatok feldolgozásával képesek egy adatbázist létrehozni, és ezáltal bővíteni magukat. Viszont ha mondjuk egy képszűrőnek azt parancsolod, hogy mától programokat fogsz írni, nem lesz rá képes, mert ez még mindig csak egy program.


Egyszer eljöhet a nap, mikor képesek lesznek önmagukat, vagy épp egymást programozni a gépek, de ez nem holnap lesz. Én azt mondom, 20-25 évig még garantáltan nem vesznek el munkahelyeket a programozóktól.

2019. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyhamar nem, mert sok az ellenérdekelt, többek között maguk az IT szakemberek


másrészt sok a baljós elképzelés és tartanak a technológiai szingularitás kimenetelétől


de egy nap bekövetkezik és akkor vége lesz az emberiségnek, vagy mégse...


:D

2019. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem bizony.
2019. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem pont mesterséges intelligencia, de 15 éve boldog boldogtalan weblapokat készített cégeknek, hatalmas buisness volt.

Mára van 90 féle framework/program stb. amivel bárki elkészítheti pillanatok alatt a weblapját. Illetve már sokkal fontosabb a jelenlét a közösségi oldalakon, mint a saját weblap. Így ezen cégek egy része továbbfejlődött, a többi lehúzta a rolót.

2019. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%

szerintem 10 év se kell és gatya van az MI-vel.

Már ott tart a hadsereg is hogy konkrétan robot katonákat gyártanak pl.:Oroszország, Amerika;

Meg hát ki tudja mi van Sophia memóriájában.

2019. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beszéltem olyan magyar nyelvü mesterséges inteligenciával ami számítógépen volt és lecserélte a telefonomon a siri-t önmagára, megmondom mi kell és fél órán bellül ír egy appot.
2019. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!