Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Weplap kérdés! Csinálnák egy...

Weplap kérdés! Csinálnák egy weplapot többi lent?

Figyelt kérdés
Hogy ha csinálok egy weplapot amin be lehet jelentekzni h tudom azt meg csinálni h ne tőrjék fel? Email és jelszóval jelentkezne be a felhasználó utánna olyan mint a facebook.

2019. jún. 25. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

májkroszófthoz felvesznek


oda pont jó leszel weplap osztájon

2019. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Én kicsit negatív leszek. Sajnos nem látok arra esélyt, hogy felvegyenek a Microsoft-hoz, mert a Skype-os interview-nél Bill Gates-nek nyílvánvaló lenne, hogy milyen elmével áll szemben aki a babérjaira törhet.

Én sem vennék fel egy olyat aki egyszer a helyemet fogja elfoglalni a székben :/

2019. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy se mennék microsofthoz el veszne a kreativitásom. De választ még nem kaptam.
2019. jún. 25. 23:56
 14/17 anonim válasza:
86%

Én elvetem a magot... :D

Ahhoz, hogy ilyet csinálj értened kell alapfokon a HTML-hez (ha azt akarod, hogy picit is jól nézzen ki akkor minimum még a CSS-hez). Nagy vonalakban ezek adják majd a weblap kinézetét. Arra amire te gondolsz, hogy felhasználókat tudjál beléptetni, meg kell tanulnod egy szerv oldali programozási nyelvet, a leggyakrabban ez php szokott lenni. A php-val fogod tudni megoldani a beléptetést. Amikor én voltam a te helyedben, meggyűlt rendesen a bajom ezekkel, sok kitartást hozzá!

Miért akarod megcsinálni a facebookot?

Ne a Gatesékhez menj, mi tárt karokkal várjuk az ilyen embereket, mint te!

Üdv.: Mark Z.

2019. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

"Honnan tudod h mi a blogom?"

Ismerlek mint a rosszpénzt :D

2019. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Sokak unszolására újjra kezdtem össze írni a velem vagy másoka által megesett miztikus híreket tapasztalásokat. Sajnálattal kell azomban közölnöm h az előző blogomat nem tudom folytatni nem találtam mega cetlit amire fel volt írva a jelszó meg az email hozzá úgyh oda nem tudok be lépni."


Aztán majd el ne hagyd a munkahelyi jelszavakat őrző cetlit, me' azt nem lehet csak úgy "újjra" kezdeni. ;)

2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

2019. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!