Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » VSTO / VBA + Outlook-problémát...

VSTO / VBA + Outlook-problémát hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

C#-ban elkészítettem egy félmegoldást egy problémára (de már ez is segítség), ugyanakkor leginkább VBA-ban kellene.


Tud valaki segíteni?

Itt tudok privát segítséget kérni (nem kell semmit megoldani helyettem, nem olyan jellegű), mert nyilvánosan már a fentiekkel is túl sokat mondtam.


Egyébként ha készítettem egy Outlook VSTO Add-in-t, az miért nem jelenik meg a levelezőprogi felületén? Nincs letiltva se, a beállításoknál látszódik.

Pár hónapja készítettem Excelhez is, az kirakta a gombot és működött is.


2019. jún. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha leírod a problémád és valaki olyan olvassa a kérdésed aki ért a témához akkor lehet hogy kapsz választ. Arra egészen minimális az esélyed, hogy majd mi fogunk utánad szaladni, hogy miről is beszélsz.
2019. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt önmagában értem, de nagyrészt munkahelyi dolog és nem akarom itt leírni.


Ha készítek egy VSTO Add-in-t a saját gépemen, azt attól még nem tudom más gépen felhasználni, igaz?

2019. jún. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!