Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen oldalszerkesztőt tudsz...

Milyen oldalszerkesztőt tudsz (Lent nézd a szöveget! )?

Figyelt kérdés

Hát nekem, ingyenes oldalszerkesztőt írjatok! Ami hasonlít a lapunk.hu-ra vagy a gportal.hu-ra!!!

Az a helyzet, hogy egy neveldés oldalt szeretnék nyitni, és a lapunk.hu-n már nem lehet. A gportal-os oldalt meg megkell venni. Nekem a mobilom kártyás, nem előfizetéses, a szüleimnek kicsit fura lenne, hogy eltűnt róla 500 Ft, mivel nem is nagyon telefonálok inkább csak zenehallgatásra használom.

(Ha tud valaki ingyen adni egy gp-s oldalt amit már megunt akkor hirdetném a másik oldalát!!)

Csak erre a kétfajta oldalra jó nyitni neveldés oldalt. Így valami ezekhez hasonlót írjatok! Köszi! :-)


2010. júl. 29. 08:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalak nem a legalkalmasabbak neveldés oldalakra...Inkább ajánlanék kicsi programozás tanulást és tárhelyet ;)
2010. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Minek írsz ha nem a választ írod??? :/
2010. júl. 29. 09:14
 3/28 anonim ***** válasza:

kisöcsi higgadj le, az egy válasz volt.


mert ilyen sablon oldalakba amennyire én tudom tényleg nincs beleprogramozva nevelde modul.


vagy leprogramozod, vagy megkérsz valakit, vagy keresel hátha van valami használható szkript a neten. de azt meg az ilyen oldalakra nem tudod majd integrálni, csak egy php futtatására alkalmas tárhelyen tudod használni.


namármost én ugyanazt írtam mint az előttem szóló.


azt szokták mondani, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye..

2010. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok!!! :$

Nem tudom hány évesek vagytok, de én nem sok mindent értettem abból amit leírtatok... :/ :$


[link] <-- egy ilyen oldalt szeretnék nyitni. (nézz csak körül.)

nem tudom hogy milyen oldalon oldalkészítőn tehetném meg...


ha mégvalakinek ez a válasza ami az első kettőnek akkor kérlek úgy írd le hogy értsek és belőle valamit:/:/ kösziii

2010. júl. 29. 09:45
 5/28 anonim ***** válasza:

ÉN az 1. vagyok és 11 éves webprogramozó :)


Ezt inkább Programozási nyelvek tudásával lehet összehozni.

Alapok:PHP,HTML

Desig:CSS

Extrák:JavaScript

Nem a legkönnyebb de jó kis dolgokat hoztam össze.

Valószínűleg itt PHP-t is alkalmaztak vagy legalább JavaScriptet.

Én már készítettem egy online játékot fent is van a neten csak a tárhely.biz nem üzemel :S

Ha kell valami én nagy eséllyel segíthetek.Teljesen ingyen ;)

2010. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

hát elfogadom a segítséget! :)

de mlap-ra?? :D:D

2010. júl. 29. 10:43
 7/28 anonim ***** válasza:

Én már próbálkoztam mlapra de nem lehet szinte semmit se kezdeni vele :S

Az ilyen játékokra nem alkalmas...

És elég gyenge is az új verzió szerintem...

2010. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Rendes automatizált rendszert (nem olyan fos szart mint amit linkeltél, hogy az admin addolja kézzel..) csak szerver oldali programozással lehet megoldani. Tanulj meg előszőr programozni HTML, PHP, és SQL -t PHP -val vezérelni. Ha ez meg van, akkor szerintem egyértelmű és átlátszó az ilyen rendszerek felépítése, simán meg lehet írni. Ha kell tudok adni nekem van készen regisztráció, bejelentkezés, admin oldalak meg ilyenek leprogramozva, azt átalakítva egész hamar összerakhatnál egy ilyet.
2010. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Ha meg akarja tanulni és írni magának szerintem magának kéne kialakítson mindent gy ahogy ő szeretné ;)

Hagyjuk dönteni ;)

2010. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Előző vok, igaz, de a már kész forráskódok boncolásából, a megoldások megismeréséből is sokat tanulhat. Én így tanultam meg az egészet mert nem tudtam még angolul és nem volt magyar tutorial..
2010. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!