Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen oldalszerkesztőt tudsz...

Milyen oldalszerkesztőt tudsz (Lent nézd a szöveget! )?

Figyelt kérdés

Hát nekem, ingyenes oldalszerkesztőt írjatok! Ami hasonlít a lapunk.hu-ra vagy a gportal.hu-ra!!!

Az a helyzet, hogy egy neveldés oldalt szeretnék nyitni, és a lapunk.hu-n már nem lehet. A gportal-os oldalt meg megkell venni. Nekem a mobilom kártyás, nem előfizetéses, a szüleimnek kicsit fura lenne, hogy eltűnt róla 500 Ft, mivel nem is nagyon telefonálok inkább csak zenehallgatásra használom.

(Ha tud valaki ingyen adni egy gp-s oldalt amit már megunt akkor hirdetném a másik oldalát!!)

Csak erre a kétfajta oldalra jó nyitni neveldés oldalt. Így valami ezekhez hasonlót írjatok! Köszi! :-)


2010. júl. 29. 08:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hát én nem igazán szeretnék ilyen html tipusú oldalt. meg kódolni...
2010. júl. 29. 12:54
 12/28 anonim ***** válasza:
"Nem tudom hány évesek vagytok"-De mi sejtjük hogy te 16 alatt mert a tudásod az internetről és az informatikáról 0. Kb olyan ez az egész mintha azt kérnéd tőlünk hogy tanítsunk meg összerakni egy tévét minden egyes apró alkatrészből. Tanulja már meg mindenki hogy az internet nagyon szép és jó, de sz@rból itt sem fogsz várat építeni...
2010. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy nem érti meg senki amit próbálok magyarázni. A gportal-hoz hasonló oldalt kell írni, mintpl. lapunk.hu! Csak arról ki vagyok tiltva... :/:/ Nahh remélem valaki fel bírta fogni.

Igen, én nem tudok HTML oldalt csinálni, mert nincs sok türelmem hozzá. És akkor mi van??? :/

2010. júl. 29. 14:26
 14/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy te nem érted meg hogy egy ilyen oldal nem abból áll hogy kitöltesz 7-8 rublikát és már meg is van.
2010. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Bakker, te nem érted hogy mit mondanak itt neked többen ..

:S

2010. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Bocs, javítom:

Milyen honlapkészítőt tudsz?

2010. júl. 29. 16:27
 17/28 anonim ***** válasza:

[link]

próbáld itt.

2010. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Neked egy ECDL tanfolyam nagyon elkélne...
2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

ewk.hu???

Hááát ott szerintem csak aki fizet annak jár VK, az viszont kell mivel neveldés oldalt szeretnék...

Azért köszikee!! :-)

2010. júl. 29. 17:38
 20/28 A kérdező kommentje:
am kódot lehet oda beilleszteni??
2010. júl. 29. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!